Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Safe Life - jednoduchý způsob jak přijít k penězům. Podvod nebo realita ?

Zdravím. Zaslech jsem o jednom projektu z více stran, ze kterého můžete vytěžit desítky i stovky tisíc měsíčně a zajímá mě váš názor nebo lépe zkušenosti.

Začíná to tím, že jezdíte na školení ve firmě Safe Life, které je zdarma, proplacená je i cesta. Na školení se jezdí 2x mesíčně.
Po (myslím) druhém školení můžete začít dělat činnost která vám bude vydělávat.
Budete vlastně poskytovat 20 až 50% slevy na různá již uzavřená pojištění. Za každou sepsanou smlouvu dostáváte jednotky, za které pak dostáváte peníze. Když dovedete někoho na školení, je jakoby pod vámi a za něj a jeho podepsané smlouvy dostáváte také jednotky, jedná se tedy o pyramidový systém (větvení).
Například váš známý má auto na které platí pojištění. Vy mu sepíšete smlouvu, takže váš kamarád bude platit o 20 až 50% méně, zustane pořád u té stejné pojištovny a vy za to dostanete jednotky. Údajně za 2 takto sepsané smlouvy dostanete okolo 30 tisíc korun.
Pokud nepodepíšete žadnou smlouvu, nedostanete nic, ale ani nic nemusíte platit.
Kamarádka byla tedkom na prvním školení a jak mi o tom vyprávěla, znělo to celkem zajímavě. Její kamarádka která ji tam pozvala vydělává právě cca 30 tis. měsíčně, další kamarád 2 měsíce neměl ani korunu a tento měsíc mu přišlo 170 tisíc.
Netvrdím že to je podvod ale jsem nedůvěřivý člověk a připadá mi to moc snadné.
Nemáte někdo s tímto zkušenosti ?

Jedna kolegyně dala svému známému (nějaký naháněč v Partners) na mě číslo. Ten mi volal, sliboval sedmdesát tisíc měsíčně, aniž by mě viděl. Aniž by věděl, zda jsem byl třeba trestán. Tam prostě vezmou každého, kdo si udělá ŽL a bude jim nosit životní pojistky. Nehleďme na to, do jakých vzletných frází je to zabalené... Zatímco se pak někde přihlásíte do práce a na blbé místo vrátného vám budou na pohovoru klást takové otázky, jako kdyby přijímali nejméně náměstka ředitele.
Že se u těchto nic neplatí? Nic nevyplácí, když nejsou smlouvy? Aby ne, je to spolupráce (na 99%) na živnostenský list. Náklady s vámi mají téměř nulové, nějaká školení se jim zaplatí z provizí.
Jestli máte koule na to někde nahánět kaštany a otravovat známé, že jim předěláte pojistky a podobně, směle do toho. Životnost takových lidí jsou dva tři roky.
Jen mi to mírně připomíná Amway, Herbalife a podobné.

Naprosté sračky. Zaprvé Partners se od SL velice liší, zadruhé neberou každého a životní pojistky jsou by the way docela nanic. Nic nedostanete když nic neuděláte to je logické ne? Taky to člověka nutí makat a ne dělat hovno protože vím že mi příjde fix.

Dělal jsem "bohužel" přes rok v OVB. Safe Life založil, jeden z mých nadřízených, a je to vlastně odnoš OVB, jelikož byli problémy nahánět nové ovečky, co obejdou svoji rodinu, zaříděj investička a skončí.
Moje rada - utíkejte jak nejdál to půjde, vypněte si telefon a radši jděte makat do mekáče nebo supermarketu. Peníze si vyděláte stejný. (sliby typu 30 tis. + měsíčně jsou opravdu úsměvné) Pro lidi s uměním vše okecat a přesvědčit, no problem, pro zbytek nepřekonatelná překázka.

Nemohl jsem jentak číst... Každý tady píše jak je to špatný a utíkej a atd :-D Ovšem nikdo tam dopravdy nebyl...
To jako vážně ? :D Lehce to uvedu na pravou míru pokud chcete komentovat a nic o Safe-Life nevíte zjistěte si informace.. Jinak to vážně není objektivní.. Vždy záleží na vás jak ten byznys budete dělat je to váš byznys !
Máte možnost vytvořit nebo zlepšit dosavadní smlouvy to je špatný to lidi brzdí v úspěchu ?..
Pokud vám například dokážu znížit úrokovou sazbu a díky tomu ušetříte například 1000,-Kč měsíčně tak opravdu špatný produkt nemám.. Tak v čem je překážka ? Někdo psal schánění lidí, lhaní, a atd ? Ano scháníte klienty ale pokud máte lepší nabídky než konkurence a než už třeba mají tak vám doporučení jistě dají. Ovšem nejde o to chodit a psát smlouvy na ulici a vnucovat se :-D Vše je doporučení a vždy je milion cest ! Jde ale taky o budovaní týmu dělat školení, dohlížet na správnost smluv ostatních ve vašem týmu, pomáhat s klienty, řešit podmínky například u sportovců (různé benefity doktoři,rehabilitace,osobní řidič do nemocnice a atdd člověk co vytvoří tým se taky musí starat!

Takže to ve zkratce :
Produkty (nabídky) super ! například můj reálný test povinné ručení : testoval jsem jich 70 jen 3 jsem nezlepšil..
Možnosti : dávat tomu málo času a vydělat jen když se naskytne příležitost napsat smluvu...
Dávat čas - tvořit tým vést ho a do toho májí lidi na vás doporučení takže řešíte i klientelu

Chápu, že je zbytečný to sem psát jen mě mrzí, že jsou zde neobjektivní informace...
Jinak jednoduchý způsob jak přijít k penězům ? Ne to opravdu Ne..
Člověk musí makat aby byli výsledky...
Všichni co píšou podvod tak si ani nic nezjistili a vymlouvají se.. protože banky vydělávají pojišťovny taky tak proč vy ne ? když máte to samé jen s lepšíma podmínkama :-D

Jinak nikdo není pojišťovák.. Pojišťovák je ten co dělá pro pojišťovnu třeba jen pro KOOP...
Finanční poradce dělá komplexní zajištění..
Pojišťovák z Koop klienta nikdy nepošle jinam protože jinde mají lepší nabídku..

Klidně mi napište sem a není problém vše probrat pokud má někdo doopravdy pádné argumenty, budu rád.
Ps : prominte, že to není napsáno úplně dokonale rozhodně nejde tak ve zkratce ukázat jak společnost funguje.
Hezký den,

Já bych (bez nějakých bližších znalostí) si tipnul, že primární pojišťovák se snaží vnutit hejlovi.. ehm klientovi co nejdražší produkt, protože to pro pojišťováka je výhodnější. A sekundární pojišťovák hledá, jak by se ta pojistka mohla osekat (ale kdyby to bral jako primární, tak by to asi neosekával). Je otázka, pokud nějaká pojistka bude takto "upravená" a nastane pojistná událost, jestli se pojištěnému ta úspora na pojistném nevymstí.

To je pekna kravina, takto to sice niektori robia, ale praveze takto sa to robit nema.
Malokedy ma klient nejake ekonomicke vzdelanie, alebo vie odhadnut svoje financne moznosti.
Ulohou financneh poradcu je prave tlmit jeho nadsenie, ci naopak povzbudit ho pri nejakej investicii v zavislosti od jeho sucasnej a predpokladanej buducej financnej situacie.
Co si myslis naco sa kreslia finacne domceky, robia analyzy a o klientovi by si mal vediet napriklad to, ci planuje mat deti, kolko, ci chce staviat v buducnosti alebo sa stahovat, ci menit zamestnanie, zenit sa a pod?
Pokial sa ho spytas kolko chce platit a nieco primerane mu k tej ciastke najdes tak si prave ten, co robi zle meno celemu poradenstvu, pretoze si to odflakol.

Zeptam se jinak, nabyti majetku dedictvim, nebo odvaznou investici, pripadne vsazenim vseho na jednu kartu v podnikani neni "poctive ziskani majetku"? Musi byt "poctiva prace" nutne jen manualni drina? Neni to uz dnes, 25 let po, trochu prezite mysleni? (Nebo je naopak aktualni? Abych si udelal predstavu...) Diky

Asi jsem ještě ze staré školy. Mně jako poctivá práce připadá něco, co vytváří nějaké hodnoty, třeba rolník vypěstuje brambory, přepravce je doveze do obchodu, prodavač prodá, kuchař uvaří. A kolem toho musí být ještě nějací co to zorganizují zprostředkují zaplacení, případně vyšlechtí nové odrůdy. Ale vypadá to, že dnes je ceněna hlavně práce, při které se přendávají peníze z jedné hromady na druhou.

http://poradci-sobe.cz/diskutujeme/topic/hodnoceni -ovb uvádí:
společnost Safe Life je pouze "skrytý název" pro OVB. Na tyto tři písmenka se poměrně špatně náboruje, takže OVB vyhledává a vymýšlí názvy pro své skupiny poradců. Tento týden jsem si zkusil zahrát na studenta, co shání práci a náboroval mě jejich "poradce", kterému bylo 17 let. Taková snůška výmyslů a lží, tak to jsem už dlouho neslyšel. Tvrdí, že tuto práci dělají kvalitně a že si lidi vybírají, že ne každý má šanci u nich nastoupit.... všichni víme, jak si OVB poradce vybírá....

Nedá mi to, abych neodpověděl. Firma Safe Life je založena Martinem Zoubkem - člověkem (spíše kreaturou), která je snad nejvíc v ČR zodpovězena za zničení jména OVB a finančního poradenství vůbec. Jak to vím? Je to protože se sám pohybuji ve světě fin. poradenství už víc, jak 5 let. Martin Zoubek postavil model v OVB (a nyní ve firmě Safe life) na tzv. ,,točení investiček´´ (Investiční životní pojištění). Pro pochopení systému je potřeba znát, že u těchto programů první dva roky platíte čistě poplatky, z nichž je potom vypočítána provize. Čím vyšší měsíční platbu a čím delší smlouvu uzavřete, tím vyšší provize. Za tuto provizi ručíte dva roky. Když klient potom zruší IŽP, tak už nic nevracíte (proto mu nakukají, že je potřeba dodržet horizont 2 let)

Ony ,,vymyslel´´ systém (na který následně ,,nabalil´´ podobně naladěné mladé ,,kluky´´), kdy se vezmou úspory klientů (většinou nejbližší přátelé a rodina), vyberou se stavební spoření, penzijní programy a tyto peníze se ,,zainvestují´´ na ,,super produkt´´ který potom za dva roky vyberete s ,,výnosem´´.
Realita je ale taková, že po dvou letech (a je jedno kolik se vloží) má klient nulu!! Všechny peníze se ,,přeměnily´´ na provizi. Kdo chce, může se o tomto systému dočíst na netu, např. zde: http://www.hypoindex.cz/jak-snadno-prijit-o-penize -ze-stavebka/

Docela mě dojala jejich stránka safelife.cz Je jasné, že některým ,,celebritám´´ pravděpodobně poskytnou dobrou službu za menší provizi (rozumějme za normální, prostě je lidově řečeno nevo*ebou :-)..), aby mohli dát jejich obličej na svůj web. Vysoce si to ale vynahradí na nešťastnících, co uvěří jejich slibům, drahým autům (pořízeným právě z tohoto systému, často na leasing apod.).

Takže sečteno a podtrženo, pokud chcete vydělávat peníze hlava nehlava, zanechat za sebou spálenou zemi, následně pak chodit kanálem, tak je firma safelife správnou volbou :-)..

Pro ty, kterým je jedno, jak vydělají peníze a kolik lidí oberou o úspory (a tací jsou, viz. management této firmy a i jejich zbylé struktury v OVB) chci připomenout, že už několik manažerů od nich (z větve působící pod OVB) čelí trestnímu stíhání pro podvod (http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-2-hl ava-5-paragraf-209 - krásně ta tyto případy sedí sazba 2-8, či 5-10 let natvrdo), několik jich bylo už odsouzeno (navzdory tomu, že formálně jsou OSVČ a za nic ,,neručí´´).
Navíc i ČNB (která dlouho spala jako šípková růženka) podobné excesy postihuje, jak dokazuje např. tento případ http://www.investujeme.cz/lukas-stork-dostal-rekor dni-pokutu-zaplati-6-mil-kc/

Navíc – nespoléhal bych na to, že si lidé nechají kálet na hlavu a okrádat se bez odezvy. Docela se o Martina Z. bojím, protože při množství okradených klientů, už reálně hrozí, že jednomu z nich rupne v bedně, dozví se kdo že je zodpovědný za založení tohoto „systému“ najde si ho a udělá Uherskobrodského střelce..

Takže je to na Vás, jestli půjdete do této firmy, ale já osobně bych nešel :-)..

Nevedel som, ze v CR je to az take huste, pokial viem na SK taketo afery nemame a OVB nema az taky zly zvuk medzi ludmi.
Je pravda, ze ja osobne povazujem IZP za jednu z najhorsich veci na trhu a nie kvoli sposobu vyplacania provizii.
Ako hovori moja advokatka vsetky poistovne su zlodeji a vyhrala snad vsetky pripady, ked poistovne odmietli plnenie voci zakaznikovi. Proste to skusia aj ked vedia, ze prehraju.
Napriek tomu mam osobne zivotnu (nesporiacu samozrejme) a urazovu poistku, som hlavny zivitel rodiny a ako taky mam za nich zodpovednost. Som zvedavy ak by som nahodou umrel ako sa zachova poistovna, ale ako som spominal mam dobru advokatku ta to vyhra aj ked tu uz nebudem;o).

Ahoj,

Rozhodl jsem se zkusit Safe Life a nevím co je na tom všem co zde píšete pravda. Článek o IŽP jsem přečetl a co k tomu říct? Já třeba osobně se snažím nejprve udělat analízu vše prostudovat a až poté nabídnout dobré řešení.
Sice když uzavřete úrazovku na 250 korun tak asi nebude velká provize ale je to moje jméno a jen neodborník by nabízel IŽP už z důvodu právě velké provize, SS je daleko výhodnější a to i z důvodu že za to že ho neplatíte vás nikdo neuhání.

Můj závěr? Chceš zkusit cestu poradce? => Jdi do toho, je to super práce, poznáš mnoho zajímavích lidí a získáš přehled a zkušenosti! => Ale chovej se fér a pracuj na svém dobrém jméně, protože uzavřít deset dobrých ÚP za pár šupů při práci nebo studiu je snadné a věř mi že potom ti budou lidé volat sami když budou něco potřebovat ohledně financí. => Dobrý finanční poradce

Nebo zkus tu druhou cestu => Lži => Obelhávání => Okrádání => ŠPATNÉ JMÉNO => žádná klientela => DLUHY u společností které ani neznáš!!!

Ahoj,

Můžeš se rozhodnout i sám, jde jen o to co chceš dělat.
Mne osobně tato práce baví a podle toho kolik mám spokojených klientů ji asi zas tak špatně nedělám.
Peníze se dají vydělat v tomto odvětví pěkné a nemusíš ze sebe ani dělat někoho kdo nejseš jak většinou zazní na školeních "Musíte to na člověka umět zahrát!" není to pravda a často to lidé prokouknou a je po smlouvě.
Je to jen na tobě! Máš ŽL a ty jsi živnostník ( máš firmu ) a na vizitce můžeš mít třeba Franta Vopršálek a Syn, se společností Safe Life pouze spolupracuješ a proto je jen na tobě jak tuto práci budeš dělat a kolik budeš mít klientů, společnost ti dá pouze základ a je jim upřímně jedno zda budeš klienty lákat na lízátká nebo bonbony, protože z tebe mají mnohem víc než ty z jedné smlouvy.

Já ti jen řeknu že jsou dvě cesty:

1) Dělej vše tak aby se tvoji klienti měli co nejlépe a oni tě rádi doporučí ostatním => ta dobrá cesta
( Budeš mít na začátku méně klientů ale bude to lepší a lepší. )

2) Nech si od školitelů vnutit jejich techniku a ber si kontakty na lidi kterým nikdy neprodáš => ta špatná cesta
( Budeš mít velký účet za telefon a ve finále když si vezmeš telefonní seznam a začneš u A - Z
tak dostaneš na 19 číslech z 20 stejnou odpověd´"Neotravujte!!!" )

Může říkat kdo chce co chce! SafeLife, OVB, Partners,... společnosti nejsou špatné a ba naopak kdo z vás má dnes čas vše vyřizovat po pojišťovnách nebo lítat někde spořkách? Špatný není ani sprostředkovatel ale je to dobrá figurka na které se dají vydělat dobré peníze a to že mu to někdo poradil už je každému putna!

Jako finanční poradce máš být odborník na dannou oblast a té se věnovat, případně se učit nové věci a číst vše co dáváš klientům podepsat, dokázat poradit ( dobře poradit! ).

Neexistuje legalni zpusob jak vydelavat hromadu penez krome nalezeni diry na trhu.
Pojistovactvi mezi diry na trhu skutecne nepatri.
Zeme, kde peceni holubi letaji do huby neexistuje.

Zminuje se tu Amway. Delal jsem to asi rok pred XX lety, nevydelal jsem nic, protoze ty vyrobky nikdo nechce. Kdyz jsem donutil svou babicku, aby vyzkousela prostredek na nadobi, tak jsem poprve tvrde narazil. Horsi ucinek nez Jar, stejna koncentrace jako Jar, daleko vyssi cena nez Jar. A byl jsem v perdeli.
Muj kamarad dela v Amway docela dlouho a uz dosahl nejake vyssi urovne. Ale nedosahl toho samotnym prodejem vyrobku, ale nalezenim dalsich blbcu, kteri prodavaji dalsim blbcum, kteri prodavaji dalsim blbcum. Ten kluk ma charisma, vypada inteligentne, je inteligentni, takze argumentace mu jde dobre a na prvni pohled to vypada, ze to funguje a ze kazdy ma sanci. Ale nema.

Kamarád dělá "finančního poradce" aby vás to nemátlo, je to klasický pojišťovák. Já osobně nemám k této profesi moc důvěru, ale vím, na 100% vím, že to funguje. Kamarád i další moji kamarádi vydělávají okolo 70.000 Kč v 19 letech, to není špatné. Je to ale tak, že pokud opravdu takové peníze chcete, musíte pro to tvrdě makat a shánět lidi. Je to práce na kterou nemá každý. Musíte otravovat lidi, shánět si lidi pod sebe, ale když se přes tohle dostanete tak můžete být ve 20 letech dost ve vatě. Musíte ale opravdu makat, nejde to samo. Můžete mi věřit, mám to všechno z první ruky a s tím kamarádem se znám spoustu let, takže mi říká opravdu všechno, jak to chodí atd...

Já osobně bych nemohl být pojišťovák, neměl bych na to žaludek otravovat lidi telefonem a zvát je na různé schůzky. Každý děláme něco, já osobně se raději zavřu doma a obchoduji binární opce, nebo forex. Mám rád takové pohodlné způsoby vydělávání peněz. Kdy prostě jen sedíte doma u počítače a vyděláváte si. Zatím sice nevydělávám tak, jako můj kamarád, ale snad se tam také brzo dostanu. Každý byznys je stejný, pokud něco chcete, musíte pro to něco udělat.

Pokud byste se o nějaký podobný způsob vydělávání na internetu chtěli zajímat, tak byste určitě měli vědět, co jsou to binární opce? Pokud už jste o binárních opcích někde slyšeli a chcete začít obchodovat, tak doporučuji se podívat na tipy pro začátečníky s binárními opcemi.

Je jedno, jestli zkusíte jedno, nebo druhé. Když do toho půjdete naplno, ovoce přinese obojí.

Přeji hodně úspěchů.

My na poradni naopak doporucujeme sa binarnym opciam vyhnut velkym oblukom. (fleg)

zdravím panove a dámy :)
Nejdříve si prosím zjištěte rozdíl mezi pyramidou a multilevelem :)
Jinak pracuji u OVB rok a jsem na pozici gst (obchodní vedoucí) a přes 3 měsíce mi nepřišlo pod 80 tis. Není restaurace jako restaurace a to totez plati i u ovb, někde vam serou na hlavu a chtějí vás jen jako finanční poradce a jinde z vás chtějí manažera, stači si jen zjisti kde jsou vysoké výkony a jít tam. OVB mi změnilo život rapidním způsobem a jsem na to hrdý. :)

Okolo OVB sa motam uz asi 7 rokov (som aj registrovany) a ak si spravil do roka GST rad by som videl tu tvoju strukturu pod tebou. Nakolko mas 80k, co je vysoko nadpriemer GST a dosiahol si to za rok vyzera to tak, ze si jeden z tych co robi OVB v CR zle meno, mnoztsvo nevyhodnych zmluv, tlacenie len na vykon a vysoky odpad pod tebou. Aku mas fluktuaciu vo svojej strukture? Si si isty, ze spokojni su aj koncovi uzivatelia?
Slovenske OVB napriklad zaviedlo teraz ako novinku registraciu klientov, pretoze bolo bezne, ze dochadzalo k preberaniu klientov, ze jeden klient mal zmluvy so 4 OVBakmi, co je priamo v rozpore s filozofiou financneho poradenstva.
Vykon nie je vsetko, podstatna je kvalita.
Bezne ludia dosiahnu GST po dvoch-troch rokoch, co je spravne, pretoze najprv by si mali isty cas odrobit na spodnych poziciach, aby vedeli spravne viest svoj team. Inak celkom pochybujem o tej kvalite, ktoru si za ten rok vyprodukoval.

Vy jste fakt vlezlí jak smrad... Před pár lety jsme s kamarádem šli z legrace na náborovou akci Herbalife, či čeho. Co tam opakovali za větu ti happy lidé defilující na pódiu?

Jinak pracuji u Herbalife či čeho rok a jsem na pozici <to je jedno> a přes 3 měsíce mi nepřišlo pod 80 tis.

Opravdu na to chceš slyšet názor? Jediný asi je, drž se od toho dál - Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají a tady to platí dvojnásob. Ze začátku nejvíc kamarádi, párty a meetingy všude kam se podíváš, je to jenom hra. 95% lidem nechodí peníze co říkají a zbytku už vůbec. Jen 1-2% v každé GST struktuře dojde něco kolem 10tis. a to chceš? 10tis. za 3 měsíce otravování lidí a známých, neberu v potaz že budou mít averzi k tobě v příštím jednání, když budeš něco chtít nebo potřebovat.
Ano dělal jsem OVB a ano dozvěděl jsem se pár nechutných pravd. Na prvním školení, co jsem byl, mi přednášela ženská, vykládala jak jde na GST a jak jí chodí 70tis. Ono to není až tak těžký se podívat, co má třeba na sobě. Staré černé šaty a ošuntilé boty? Jako člověk, kterému chodí 70tis by se mohla i oblíkat, kor finanční poradce, u kterého by to mělo být na jednom z prvních míst. Moji strýcové, táta, bratránci, jsou někde jinde. Vlastní firmy, vlastní byznys. A i podle toho vypadá jejich chování, oblékání a životní styl. Kdyby opravdu chodili takové částky, jak říkají, tak rozumnému člověku dojde, že se neobleče jak vagabund, když mu chodí kilo.. Jen pár GSTákum něco chodí, sám jsem byl v OVB dlouho a ten nátlak co nováčkům říkali, kolik jim chodí a ty stojíš za oponou a vidíš, že to není pravda. PS mimochodem, té ženské, které údajně chodilo 70, nikdy skoro nic nedošlo, byla to hra. Potom ji vyhodili za dluhy ve struktuře i v osobním životě a? Nakonec nám její GST řekl, jak to všcehno bylo, ani ŽL neměla a byla to "smažka".. A takových lidí, tam bylo víc. Jasně, byli tam i lidi, kteří něco dělali a přišlo jim třeba 30, že udělali rodinu a pak skončili, radši, když to viděli.

Z osobní zkušenosti, drž se od toho dál, je to banda, která si nevidí do tváře ani do úst, přestaneš psát výkon? Jsi nula, každý meeting a schůzka s vedoucím - tak kolik napíšeš? Co? 1000bankovních jednotek? ALe co ty dáš 1500 ne? Ano, tobě dojde 40k, ale jemu 70k. Ale už vidím, jak stabilně děláš 10životek za měsíc.

Tohle nemá cenu, ikdyž to láká a lidi se budou přetvařovat, každopádně jestli chceš, tak to zkus, ale mysli hlavou a selským rozumem.

Držím palce.

Jen pár GSTákum něco chodí, sám jsem byl v OVB dlouho a ten nátlak co nováčkům říkali, kolik jim chodí a ty stojíš za oponou a vidíš, že to není pravda.

Toto nie je pravda. Podmienka na postup do GST levelu je XY mesacnych jednotiek a mat pod sebou par aktivnych (fu zabudol som ako su oznaceny v srtukture, ktori musia mat tiez niekoho pod sebou...to uz neviem presne z hlavy), ktory zase musia spravit XY jednotiek, cize mesacne musis spravit tolko a tolko inak o GST prides.
Jednotka = peniaze, cize NIE JE MOZNE, ze GST nic nechodi, inak by nemohol byt GST (ta pozicia sa nedava dozivotne).

Je pravda, ze na GST potřebuješ neco splňovat, ale ty můžeš napsat 2000 brutto jednotek a jen 1000 muze byt netto (proplacenych) a do ranklistu se píšou bohužel brutto jednotky, to ale nováčci nevidí. Bohužel #2 v každé struktuře dávají GST za jiný počet jednotek atp. Některým to opravdu chodí, ale většině chodí prd oproti práci, kde sedí 8h denně a tak rádi si je berou do pusy.

Dělal, tam kolega z práce a měl za rok 50 000,-. A 8 śtálejch klientů. Odpad 90%.
Prokecnul se, jelikož tvrdil, že má měsíčně 20 000,- a pak vyšlo, že jednou měl 30k a zbytek ta šplichta do 50 000,-,

A malé tajemství těžkej fanatik do té společnosti a byl zadluženej z té společnosti.

Dobrý den, zadlužil se v případě, že klienty které měl, při odchodu nepředal kolegům, Bohužel je faktem to, že si stát může žádat o část návratky, ale tu nemusí splácet pokud u firmy není zaregistrován- tzv - ať zruší všechny závazky vůči firmě a jejímu okolí... V případě druhém, uzavřel-li smlouvy, které na něj hodili a přišly storna, ano ty musel zaplatit ze svého... Chyba ale byla na jeho straně pokud si myslel, že se nemusí o nic starat a že může jen tak odejít... Jinak může podat oznámení na EuS a zodpovědět se ze společnosti. Nedávno mi bylo řečeno něco podobného o zadlužení, takže jsem zbystřil...

Dobrý den, ahoj :) Byl jsem na tom stejně jako ty a říkal si to samé jako ty, ale pravdou je, že jsem dostal šanci a můžu něco dokázat. Né všechna školení jsou zadarmo, jedu 5.12 na SUmmit do Plzně a platím si 1400 o proti 10000, co bych platil bez členství, ale mám to se vším, co jde, včetně komfortu... Je t odobrý začátek do života a doporučil bych ho každému. Nesmíš se nechat odradit a když spadneš na držku, musíš vstát a né to vzdát, je jen a jen na tobě kolik si vyděláš a jaký je tvůj životní sen, ten díky firmě safe-life můžeš realizovat... Musíš mít jen odhodlání a ustát první 4 měsíce...
Odkud jsi ? Mohu ti poradit a pomoct se začátky :)

No kdysi se mi taky pokusily nějaké baby od nich na parkovišti nutit jakési jejich pobožné knížky a ještě za to chtěly příspěvek.Protože jsem zrovna rovnal nákup do auta a nemohl jim tedy utéct,po chvilce jejich keců jsem jim řekl,že si to tedy vezmu všechno,ale zadarmo a odvezu to do sběru,abych vydělal pár korun na pivo.To je děsně urazilo a hned ustoupily.Jinak mluvily slušně,tak jsem je vyjímečně hned neposlal do pr**** jako jiné otravy.

Myslíš OVB? :-D Ty taky nabírají, koho mohou.... Hlavně středoškoláky, mají v oblibě. Jako středoškolák jsem taky hledal způsob, jak si vydělat peníze, jako asi každý. Taky jsem zkoušel pracovat u téhle firmy jako finanční poradce, ale vydržel jsem tam asi půl roku a pak mě vyhodili, nebylo to nic pro mě "otravovat lidi". Vždycky jsem chtěl vydělávat, jinak než ostatní. Proto jsem se snažil něco najít. Taky jsem dřív dost sázel, hlavně eurojackpot, nebo šťastných 10, tak nějak jsem prostě doufal, že vyhraju,ale z toho jsem se už dostal. Pak jsem zkoušel i klikačky, obchodovat na burze, vydělávání pomocí emailů, ale nic z toho se nepodařilo až nedávno jsem začal pracovat jako překladatel, takže jsem spokojený...