Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Safe Life - jednoduchý způsob jak přijít k penězům. Podvod nebo realita ?

Zdravím. Zaslech jsem o jednom projektu z více stran, ze kterého můžete vytěžit desítky i stovky tisíc měsíčně a zajímá mě váš názor nebo lépe zkušenosti.

Začíná to tím, že jezdíte na školení ve firmě Safe Life, které je zdarma, proplacená je i cesta. Na školení se jezdí 2x mesíčně.
Po (myslím) druhém školení můžete začít dělat činnost která vám bude vydělávat.
Budete vlastně poskytovat 20 až 50% slevy na různá již uzavřená pojištění. Za každou sepsanou smlouvu dostáváte jednotky, za které pak dostáváte peníze. Když dovedete někoho na školení, je jakoby pod vámi a za něj a jeho podepsané smlouvy dostáváte také jednotky, jedná se tedy o pyramidový systém (větvení).
Například váš známý má auto na které platí pojištění. Vy mu sepíšete smlouvu, takže váš kamarád bude platit o 20 až 50% méně, zustane pořád u té stejné pojištovny a vy za to dostanete jednotky. Údajně za 2 takto sepsané smlouvy dostanete okolo 30 tisíc korun.
Pokud nepodepíšete žadnou smlouvu, nedostanete nic, ale ani nic nemusíte platit.
Kamarádka byla tedkom na prvním školení a jak mi o tom vyprávěla, znělo to celkem zajímavě. Její kamarádka která ji tam pozvala vydělává právě cca 30 tis. měsíčně, další kamarád 2 měsíce neměl ani korunu a tento měsíc mu přišlo 170 tisíc.
Netvrdím že to je podvod ale jsem nedůvěřivý člověk a připadá mi to moc snadné.
Nemáte někdo s tímto zkušenosti ?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nedá mi to, abych neodpověděl. Firma Safe Life je založena Martinem Zoubkem - člověkem (spíše kreatu…
SAFELIFE - JAK TO FU 06.03.2015 12:48
SAFELIFE - JAK TO FU
Tohle jsou úplně nesmylsy,Zoubek Nikdy nic neučil ... to všechno si lidi pod nim vymysleli nebo uděl… nový
Ing Cerny 01.02.2018 00:41
Ing Cerny
Není třeba hájit nebo obnovovat podvody a příspěvky z let 2013-2015. poslední
Karel04 01.02.2018 07:28
Karel04
Dobrý den, ahoj :) Byl jsem na tom stejně jako ty a říkal si to samé jako ty, ale pravdou je, že jse…
Dominik (člen safe-l 15.11.2015 19:52
Dominik (člen safe-l
Další veš. Nejsi náhodou "bokem" jehovista? Ta rétorika je stejná...
Dale Cooper 15.11.2015 21:54
Dale Cooper
Jehovisti dokonce mají časopis Strašná veš nebo tak nějak.
karel 16.11.2015 07:48
karel
Je to možné, v Praze postávají u Anděla kolem nějakého vozíku s tiskovinami. Vždy se jim raději oblo…
Dale Cooper 16.11.2015 21:22
Dale Cooper
No kdysi se mi taky pokusily nějaké baby od nich na parkovišti nutit jakési jejich pobožné knížky a… nový
Karel04 17.11.2015 07:22
Karel04
To už zase najeli na praxi, kdy nabíraj lidi kolem 17 let? nový
icepower32 17.11.2015 10:39
icepower32
Myslíš OVB? :-D Ty taky nabírají, koho mohou.... Hlavně středoškoláky, mají v oblibě. Jako středoško… nový
vojtechpiner 07.12.2016 11:03
vojtechpiner

Nedá mi to, abych neodpověděl. Firma Safe Life je založena Martinem Zoubkem - člověkem (spíše kreaturou), která je snad nejvíc v ČR zodpovězena za zničení jména OVB a finančního poradenství vůbec. Jak to vím? Je to protože se sám pohybuji ve světě fin. poradenství už víc, jak 5 let. Martin Zoubek postavil model v OVB (a nyní ve firmě Safe life) na tzv. ,,točení investiček´´ (Investiční životní pojištění). Pro pochopení systému je potřeba znát, že u těchto programů první dva roky platíte čistě poplatky, z nichž je potom vypočítána provize. Čím vyšší měsíční platbu a čím delší smlouvu uzavřete, tím vyšší provize. Za tuto provizi ručíte dva roky. Když klient potom zruší IŽP, tak už nic nevracíte (proto mu nakukají, že je potřeba dodržet horizont 2 let)

Ony ,,vymyslel´´ systém (na který následně ,,nabalil´´ podobně naladěné mladé ,,kluky´´), kdy se vezmou úspory klientů (většinou nejbližší přátelé a rodina), vyberou se stavební spoření, penzijní programy a tyto peníze se ,,zainvestují´´ na ,,super produkt´´ který potom za dva roky vyberete s ,,výnosem´´.
Realita je ale taková, že po dvou letech (a je jedno kolik se vloží) má klient nulu!! Všechny peníze se ,,přeměnily´´ na provizi. Kdo chce, může se o tomto systému dočíst na netu, např. zde: http://www.hypoindex.cz/jak-snadno-prijit-o-penize -ze-stavebka/

Docela mě dojala jejich stránka safelife.cz Je jasné, že některým ,,celebritám´´ pravděpodobně poskytnou dobrou službu za menší provizi (rozumějme za normální, prostě je lidově řečeno nevo*ebou :-)..), aby mohli dát jejich obličej na svůj web. Vysoce si to ale vynahradí na nešťastnících, co uvěří jejich slibům, drahým autům (pořízeným právě z tohoto systému, často na leasing apod.).

Takže sečteno a podtrženo, pokud chcete vydělávat peníze hlava nehlava, zanechat za sebou spálenou zemi, následně pak chodit kanálem, tak je firma safelife správnou volbou :-)..

Pro ty, kterým je jedno, jak vydělají peníze a kolik lidí oberou o úspory (a tací jsou, viz. management této firmy a i jejich zbylé struktury v OVB) chci připomenout, že už několik manažerů od nich (z větve působící pod OVB) čelí trestnímu stíhání pro podvod (http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-2-hl ava-5-paragraf-209 - krásně ta tyto případy sedí sazba 2-8, či 5-10 let natvrdo), několik jich bylo už odsouzeno (navzdory tomu, že formálně jsou OSVČ a za nic ,,neručí´´).
Navíc i ČNB (která dlouho spala jako šípková růženka) podobné excesy postihuje, jak dokazuje např. tento případ http://www.investujeme.cz/lukas-stork-dostal-rekor dni-pokutu-zaplati-6-mil-kc/

Navíc – nespoléhal bych na to, že si lidé nechají kálet na hlavu a okrádat se bez odezvy. Docela se o Martina Z. bojím, protože při množství okradených klientů, už reálně hrozí, že jednomu z nich rupne v bedně, dozví se kdo že je zodpovědný za založení tohoto „systému“ najde si ho a udělá Uherskobrodského střelce..

Takže je to na Vás, jestli půjdete do této firmy, ale já osobně bych nešel :-)..

Dobrý den, ahoj :) Byl jsem na tom stejně jako ty a říkal si to samé jako ty, ale pravdou je, že jsem dostal šanci a můžu něco dokázat. Né všechna školení jsou zadarmo, jedu 5.12 na SUmmit do Plzně a platím si 1400 o proti 10000, co bych platil bez členství, ale mám to se vším, co jde, včetně komfortu... Je t odobrý začátek do života a doporučil bych ho každému. Nesmíš se nechat odradit a když spadneš na držku, musíš vstát a né to vzdát, je jen a jen na tobě kolik si vyděláš a jaký je tvůj životní sen, ten díky firmě safe-life můžeš realizovat... Musíš mít jen odhodlání a ustát první 4 měsíce...
Odkud jsi ? Mohu ti poradit a pomoct se začátky :)

No kdysi se mi taky pokusily nějaké baby od nich na parkovišti nutit jakési jejich pobožné knížky a ještě za to chtěly příspěvek.Protože jsem zrovna rovnal nákup do auta a nemohl jim tedy utéct,po chvilce jejich keců jsem jim řekl,že si to tedy vezmu všechno,ale zadarmo a odvezu to do sběru,abych vydělal pár korun na pivo.To je děsně urazilo a hned ustoupily.Jinak mluvily slušně,tak jsem je vyjímečně hned neposlal do pr**** jako jiné otravy.

Myslíš OVB? :-D Ty taky nabírají, koho mohou.... Hlavně středoškoláky, mají v oblibě. Jako středoškolák jsem taky hledal způsob, jak si vydělat peníze, jako asi každý. Taky jsem zkoušel pracovat u téhle firmy jako finanční poradce, ale vydržel jsem tam asi půl roku a pak mě vyhodili, nebylo to nic pro mě "otravovat lidi". Vždycky jsem chtěl vydělávat, jinak než ostatní. Proto jsem se snažil něco najít. Taky jsem dřív dost sázel, hlavně eurojackpot, nebo šťastných 10, tak nějak jsem prostě doufal, že vyhraju,ale z toho jsem se už dostal. Pak jsem zkoušel i klikačky, obchodovat na burze, vydělávání pomocí emailů, ale nic z toho se nepodařilo až nedávno jsem začal pracovat jako překladatel, takže jsem spokojený...

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru