Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Safe Life - jednoduchý způsob jak přijít k penězům. Podvod nebo realita ?

Zdravím. Zaslech jsem o jednom projektu z více stran, ze kterého můžete vytěžit desítky i stovky tisíc měsíčně a zajímá mě váš názor nebo lépe zkušenosti.

Začíná to tím, že jezdíte na školení ve firmě Safe Life, které je zdarma, proplacená je i cesta. Na školení se jezdí 2x mesíčně.
Po (myslím) druhém školení můžete začít dělat činnost která vám bude vydělávat.
Budete vlastně poskytovat 20 až 50% slevy na různá již uzavřená pojištění. Za každou sepsanou smlouvu dostáváte jednotky, za které pak dostáváte peníze. Když dovedete někoho na školení, je jakoby pod vámi a za něj a jeho podepsané smlouvy dostáváte také jednotky, jedná se tedy o pyramidový systém (větvení).
Například váš známý má auto na které platí pojištění. Vy mu sepíšete smlouvu, takže váš kamarád bude platit o 20 až 50% méně, zustane pořád u té stejné pojištovny a vy za to dostanete jednotky. Údajně za 2 takto sepsané smlouvy dostanete okolo 30 tisíc korun.
Pokud nepodepíšete žadnou smlouvu, nedostanete nic, ale ani nic nemusíte platit.
Kamarádka byla tedkom na prvním školení a jak mi o tom vyprávěla, znělo to celkem zajímavě. Její kamarádka která ji tam pozvala vydělává právě cca 30 tis. měsíčně, další kamarád 2 měsíce neměl ani korunu a tento měsíc mu přišlo 170 tisíc.
Netvrdím že to je podvod ale jsem nedůvěřivý člověk a připadá mi to moc snadné.
Nemáte někdo s tímto zkušenosti ?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nedá mi to, abych neodpověděl. Firma Safe Life je založena Martinem Zoubkem - člověkem (spíše kreatu…
SAFELIFE - JAK TO FU 06.03.2015 12:48
SAFELIFE - JAK TO FU
Tohle jsou úplně nesmylsy,Zoubek Nikdy nic neučil ... to všechno si lidi pod nim vymysleli nebo uděl… nový
Ing Cerny 01.02.2018 00:41
Ing Cerny
Není třeba hájit nebo obnovovat podvody a příspěvky z let 2013-2015. poslední
Karel04 01.02.2018 07:28
Karel04
zdravím panove a dámy :) Nejdříve si prosím zjištěte rozdíl mezi pyramidou a multilevelem :) Jinak p…
OVB 04.08.2015 19:59
OVB
Vy jste fakt vlezlí jak smrad... Před pár lety jsme s kamarádem šli z legrace na náborovou akci Herb…
Dale Cooper 12.08.2015 21:58
Dale Cooper
ujo vtipkár? nový
pojišťovačka už 20 l 29.09.2015 20:58
pojišťovačka už 20 l
No, možná. Jste fakt jak jehovisti... Ty pojišťovačko už 20 let. nový
Dale Cooper 29.09.2015 21:37
Dale Cooper
Opravdu na to chceš slyšet názor? Jediný asi je, drž se od toho dál - Když ptáčka lapají, pěkně mu z…
Anuthep 12.08.2015 11:18
Anuthep
Jen pár GSTákum něco chodí, sám jsem byl v OVB dlouho a ten nátlak co nováčkům říkali, kolik jim cho…
fleg 09.09.2015 08:58
fleg
Je pravda, ze na GST potřebuješ neco splňovat, ale ty můžeš napsat 2000 brutto jednotek a jen 1000 m…
Bakin soda 10.09.2015 09:09
Bakin soda
Bud je v ceskom OVB totalna anarchia alebo podavas nepravdive informacie. Bohuzial z ceskeho OVB nep…
fleg 10.09.2015 20:39
fleg
Dělal, tam kolega z práce a měl za rok 50 000,-. A 8 śtálejch klientů. Odpad 90%. Prokecnul se, jeli…
FildasCZ 29.09.2015 15:24
FildasCZ
Dobrý den, zadlužil se v případě, že klienty které měl, při odchodu nepředal kolegům, Bohužel je fak… nový
Dominik (člen safe-l 15.11.2015 19:59
Dominik (člen safe-l
Dobrý den, ahoj :) Byl jsem na tom stejně jako ty a říkal si to samé jako ty, ale pravdou je, že jse… nový
Dominik (člen safe-l 15.11.2015 19:52
Dominik (člen safe-l
Další veš. Nejsi náhodou "bokem" jehovista? Ta rétorika je stejná... nový
Dale Cooper 15.11.2015 21:54
Dale Cooper
Jehovisti dokonce mají časopis Strašná veš nebo tak nějak. nový
karel 16.11.2015 07:48
karel
Mne sa paci ako mu chce krestansky a zadarmo pomoct v zaciatkoch. To sa dnes uz len tak nevidi. nový
fleg 16.11.2015 08:15
fleg
Je to možné, v Praze postávají u Anděla kolem nějakého vozíku s tiskovinami. Vždy se jim raději oblo… nový
Dale Cooper 16.11.2015 21:22
Dale Cooper
No kdysi se mi taky pokusily nějaké baby od nich na parkovišti nutit jakési jejich pobožné knížky a… nový
Karel04 17.11.2015 07:22
Karel04
To už zase najeli na praxi, kdy nabíraj lidi kolem 17 let? nový
icepower32 17.11.2015 10:39
icepower32
Myslíš OVB? :-D Ty taky nabírají, koho mohou.... Hlavně středoškoláky, mají v oblibě. Jako středoško… nový
vojtechpiner 07.12.2016 11:03
vojtechpiner

Nedá mi to, abych neodpověděl. Firma Safe Life je založena Martinem Zoubkem - člověkem (spíše kreaturou), která je snad nejvíc v ČR zodpovězena za zničení jména OVB a finančního poradenství vůbec. Jak to vím? Je to protože se sám pohybuji ve světě fin. poradenství už víc, jak 5 let. Martin Zoubek postavil model v OVB (a nyní ve firmě Safe life) na tzv. ,,točení investiček´´ (Investiční životní pojištění). Pro pochopení systému je potřeba znát, že u těchto programů první dva roky platíte čistě poplatky, z nichž je potom vypočítána provize. Čím vyšší měsíční platbu a čím delší smlouvu uzavřete, tím vyšší provize. Za tuto provizi ručíte dva roky. Když klient potom zruší IŽP, tak už nic nevracíte (proto mu nakukají, že je potřeba dodržet horizont 2 let)

Ony ,,vymyslel´´ systém (na který následně ,,nabalil´´ podobně naladěné mladé ,,kluky´´), kdy se vezmou úspory klientů (většinou nejbližší přátelé a rodina), vyberou se stavební spoření, penzijní programy a tyto peníze se ,,zainvestují´´ na ,,super produkt´´ který potom za dva roky vyberete s ,,výnosem´´.
Realita je ale taková, že po dvou letech (a je jedno kolik se vloží) má klient nulu!! Všechny peníze se ,,přeměnily´´ na provizi. Kdo chce, může se o tomto systému dočíst na netu, např. zde: http://www.hypoindex.cz/jak-snadno-prijit-o-penize -ze-stavebka/

Docela mě dojala jejich stránka safelife.cz Je jasné, že některým ,,celebritám´´ pravděpodobně poskytnou dobrou službu za menší provizi (rozumějme za normální, prostě je lidově řečeno nevo*ebou :-)..), aby mohli dát jejich obličej na svůj web. Vysoce si to ale vynahradí na nešťastnících, co uvěří jejich slibům, drahým autům (pořízeným právě z tohoto systému, často na leasing apod.).

Takže sečteno a podtrženo, pokud chcete vydělávat peníze hlava nehlava, zanechat za sebou spálenou zemi, následně pak chodit kanálem, tak je firma safelife správnou volbou :-)..

Pro ty, kterým je jedno, jak vydělají peníze a kolik lidí oberou o úspory (a tací jsou, viz. management této firmy a i jejich zbylé struktury v OVB) chci připomenout, že už několik manažerů od nich (z větve působící pod OVB) čelí trestnímu stíhání pro podvod (http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-2-hl ava-5-paragraf-209 - krásně ta tyto případy sedí sazba 2-8, či 5-10 let natvrdo), několik jich bylo už odsouzeno (navzdory tomu, že formálně jsou OSVČ a za nic ,,neručí´´).
Navíc i ČNB (která dlouho spala jako šípková růženka) podobné excesy postihuje, jak dokazuje např. tento případ http://www.investujeme.cz/lukas-stork-dostal-rekor dni-pokutu-zaplati-6-mil-kc/

Navíc – nespoléhal bych na to, že si lidé nechají kálet na hlavu a okrádat se bez odezvy. Docela se o Martina Z. bojím, protože při množství okradených klientů, už reálně hrozí, že jednomu z nich rupne v bedně, dozví se kdo že je zodpovědný za založení tohoto „systému“ najde si ho a udělá Uherskobrodského střelce..

Takže je to na Vás, jestli půjdete do této firmy, ale já osobně bych nešel :-)..

zdravím panove a dámy :)
Nejdříve si prosím zjištěte rozdíl mezi pyramidou a multilevelem :)
Jinak pracuji u OVB rok a jsem na pozici gst (obchodní vedoucí) a přes 3 měsíce mi nepřišlo pod 80 tis. Není restaurace jako restaurace a to totez plati i u ovb, někde vam serou na hlavu a chtějí vás jen jako finanční poradce a jinde z vás chtějí manažera, stači si jen zjisti kde jsou vysoké výkony a jít tam. OVB mi změnilo život rapidním způsobem a jsem na to hrdý. :)

Vy jste fakt vlezlí jak smrad... Před pár lety jsme s kamarádem šli z legrace na náborovou akci Herbalife, či čeho. Co tam opakovali za větu ti happy lidé defilující na pódiu?

Jinak pracuji u Herbalife či čeho rok a jsem na pozici <to je jedno> a přes 3 měsíce mi nepřišlo pod 80 tis.

Opravdu na to chceš slyšet názor? Jediný asi je, drž se od toho dál - Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají a tady to platí dvojnásob. Ze začátku nejvíc kamarádi, párty a meetingy všude kam se podíváš, je to jenom hra. 95% lidem nechodí peníze co říkají a zbytku už vůbec. Jen 1-2% v každé GST struktuře dojde něco kolem 10tis. a to chceš? 10tis. za 3 měsíce otravování lidí a známých, neberu v potaz že budou mít averzi k tobě v příštím jednání, když budeš něco chtít nebo potřebovat.
Ano dělal jsem OVB a ano dozvěděl jsem se pár nechutných pravd. Na prvním školení, co jsem byl, mi přednášela ženská, vykládala jak jde na GST a jak jí chodí 70tis. Ono to není až tak těžký se podívat, co má třeba na sobě. Staré černé šaty a ošuntilé boty? Jako člověk, kterému chodí 70tis by se mohla i oblíkat, kor finanční poradce, u kterého by to mělo být na jednom z prvních míst. Moji strýcové, táta, bratránci, jsou někde jinde. Vlastní firmy, vlastní byznys. A i podle toho vypadá jejich chování, oblékání a životní styl. Kdyby opravdu chodili takové částky, jak říkají, tak rozumnému člověku dojde, že se neobleče jak vagabund, když mu chodí kilo.. Jen pár GSTákum něco chodí, sám jsem byl v OVB dlouho a ten nátlak co nováčkům říkali, kolik jim chodí a ty stojíš za oponou a vidíš, že to není pravda. PS mimochodem, té ženské, které údajně chodilo 70, nikdy skoro nic nedošlo, byla to hra. Potom ji vyhodili za dluhy ve struktuře i v osobním životě a? Nakonec nám její GST řekl, jak to všcehno bylo, ani ŽL neměla a byla to "smažka".. A takových lidí, tam bylo víc. Jasně, byli tam i lidi, kteří něco dělali a přišlo jim třeba 30, že udělali rodinu a pak skončili, radši, když to viděli.

Z osobní zkušenosti, drž se od toho dál, je to banda, která si nevidí do tváře ani do úst, přestaneš psát výkon? Jsi nula, každý meeting a schůzka s vedoucím - tak kolik napíšeš? Co? 1000bankovních jednotek? ALe co ty dáš 1500 ne? Ano, tobě dojde 40k, ale jemu 70k. Ale už vidím, jak stabilně děláš 10životek za měsíc.

Tohle nemá cenu, ikdyž to láká a lidi se budou přetvařovat, každopádně jestli chceš, tak to zkus, ale mysli hlavou a selským rozumem.

Držím palce.

Jen pár GSTákum něco chodí, sám jsem byl v OVB dlouho a ten nátlak co nováčkům říkali, kolik jim chodí a ty stojíš za oponou a vidíš, že to není pravda.

Toto nie je pravda. Podmienka na postup do GST levelu je XY mesacnych jednotiek a mat pod sebou par aktivnych (fu zabudol som ako su oznaceny v srtukture, ktori musia mat tiez niekoho pod sebou...to uz neviem presne z hlavy), ktory zase musia spravit XY jednotiek, cize mesacne musis spravit tolko a tolko inak o GST prides.
Jednotka = peniaze, cize NIE JE MOZNE, ze GST nic nechodi, inak by nemohol byt GST (ta pozicia sa nedava dozivotne).

Je pravda, ze na GST potřebuješ neco splňovat, ale ty můžeš napsat 2000 brutto jednotek a jen 1000 muze byt netto (proplacenych) a do ranklistu se píšou bohužel brutto jednotky, to ale nováčci nevidí. Bohužel #2 v každé struktuře dávají GST za jiný počet jednotek atp. Některým to opravdu chodí, ale většině chodí prd oproti práci, kde sedí 8h denně a tak rádi si je berou do pusy.

Dělal, tam kolega z práce a měl za rok 50 000,-. A 8 śtálejch klientů. Odpad 90%.
Prokecnul se, jelikož tvrdil, že má měsíčně 20 000,- a pak vyšlo, že jednou měl 30k a zbytek ta šplichta do 50 000,-,

A malé tajemství těžkej fanatik do té společnosti a byl zadluženej z té společnosti.

Dobrý den, zadlužil se v případě, že klienty které měl, při odchodu nepředal kolegům, Bohužel je faktem to, že si stát může žádat o část návratky, ale tu nemusí splácet pokud u firmy není zaregistrován- tzv - ať zruší všechny závazky vůči firmě a jejímu okolí... V případě druhém, uzavřel-li smlouvy, které na něj hodili a přišly storna, ano ty musel zaplatit ze svého... Chyba ale byla na jeho straně pokud si myslel, že se nemusí o nic starat a že může jen tak odejít... Jinak může podat oznámení na EuS a zodpovědět se ze společnosti. Nedávno mi bylo řečeno něco podobného o zadlužení, takže jsem zbystřil...

Dobrý den, ahoj :) Byl jsem na tom stejně jako ty a říkal si to samé jako ty, ale pravdou je, že jsem dostal šanci a můžu něco dokázat. Né všechna školení jsou zadarmo, jedu 5.12 na SUmmit do Plzně a platím si 1400 o proti 10000, co bych platil bez členství, ale mám to se vším, co jde, včetně komfortu... Je t odobrý začátek do života a doporučil bych ho každému. Nesmíš se nechat odradit a když spadneš na držku, musíš vstát a né to vzdát, je jen a jen na tobě kolik si vyděláš a jaký je tvůj životní sen, ten díky firmě safe-life můžeš realizovat... Musíš mít jen odhodlání a ustát první 4 měsíce...
Odkud jsi ? Mohu ti poradit a pomoct se začátky :)

No kdysi se mi taky pokusily nějaké baby od nich na parkovišti nutit jakési jejich pobožné knížky a ještě za to chtěly příspěvek.Protože jsem zrovna rovnal nákup do auta a nemohl jim tedy utéct,po chvilce jejich keců jsem jim řekl,že si to tedy vezmu všechno,ale zadarmo a odvezu to do sběru,abych vydělal pár korun na pivo.To je děsně urazilo a hned ustoupily.Jinak mluvily slušně,tak jsem je vyjímečně hned neposlal do pr**** jako jiné otravy.

Myslíš OVB? :-D Ty taky nabírají, koho mohou.... Hlavně středoškoláky, mají v oblibě. Jako středoškolák jsem taky hledal způsob, jak si vydělat peníze, jako asi každý. Taky jsem zkoušel pracovat u téhle firmy jako finanční poradce, ale vydržel jsem tam asi půl roku a pak mě vyhodili, nebylo to nic pro mě "otravovat lidi". Vždycky jsem chtěl vydělávat, jinak než ostatní. Proto jsem se snažil něco najít. Taky jsem dřív dost sázel, hlavně eurojackpot, nebo šťastných 10, tak nějak jsem prostě doufal, že vyhraju,ale z toho jsem se už dostal. Pak jsem zkoušel i klikačky, obchodovat na burze, vydělávání pomocí emailů, ale nic z toho se nepodařilo až nedávno jsem začal pracovat jako překladatel, takže jsem spokojený...

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru