Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Narok na prispevek na bydleni

Ahoj vsem jsem nyni bez prace - sam si platim zdravotni 2300kc naklady na bydle ni - energie jsou 6500 + 5000 jidlo cca - takze celkove naklady na zivot mam cca 15 000 a jsem bez prijmu - bydleni mam vlastni - mam narok na vyplaceni prispevku na bydleni ? nikdy jsem nezadal .. a bydlim sam.

A kdyby byl na pracáku, tak by to bylo v pořádku? Vždyť by v takovém případě kromě příspěvků na bydlení dostával podporu a ještě by za něj stát platil pojištění.
Tohle je to takhle pro stát vlastně levnější varianta.
A ono to zase taková výhra není. Ten příspěvek by mu stejně nepokryl všechny náklady.