Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moneta je naprosto neschopna

U Monety mám také také IB a problému s "nestihnutím se přihlásit" jsem si za těch pár let nevšiml. SMS dorazí vždy snad do 10 vteřin. Je možné, že někdy měli nějaký výpadek bankovnictví, to si nepamatuji, neboť účty máme v mnoha bankách a každou chvíli někde něco nefunguje. Mobily máme od ČEZ mobil, což je síť O2.

2 minuty má i Hello banka, tam chodily SMS pomaleji (třeba až po půl minutě i později), posledních pár měsíců se mi to zdá lepší.

-------
Ještě více než limit času na SMS mě u bank štve něco jiného, to samovolné odhlašování. Nejvíce mi vyhovuje ČSOB, kde stačí na stránce pohnout myší a limit se vrátí na základ, 20 minut. Většinou mám otevřeni několik IB, abych přesně věděl odkud, kam a kolik poslat, prohlížím jednu banku a z jiné mě to mezitím odhlásí. Jako kdyby nemohli možnost nastavení limitu přidat do nastavení…

A druhá věc co mi vadí: neexistence okamžitých plateb ve všech bankách (z Trinity jsem posílal peníze v pátek dopoledne do ČSOB a tam dorazily až v pondělí!) či vyčůraný poplatek za tohle (mBank), který principiálně odmítám akceptovat.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny