Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Era poštovní spořitelna internetové bankovnictví

Zdravím
Mám jednu známou která si zablokovala přístup do internetového bankovnictví.A na víc ztratila taky heslo do emailové schránky kterou měla nastavenou jako kontaktní email do internetového bankovnictví to znamená mimo jiné i v případě která slouží jako ověření při odblokování přístupu internetového bankovnictví.Před asi 14 dny byla na poště aby si změnila kontaktní email s tím že to proběhlo v pořádku, nic méně pořád ji nechodí od banky na tu novou emailovou schránku informační emaily včetně kódu který dochází při odblokování přístupu kde může být chyba ? nebo existuje nějaké tak zvaně ochranné období? díky

Ja mam pocit, ze hladas dovody ako sa to neda.
Bud je to dolezite a potom zdvihnem rit a necham sa na tu pobocku doviezt dvojicou statnych(mocnych) osetrovatelov alebo nech sa na to vykasle a taha tento problem ako sopel dalsich XY tyzdnov...aj tak tam raz musi ist.
Btw, ked je niekto mantinel taketo veci riesim za neho, v telefone aj tak ziadaju rodne cislo alebo OP, takze mi to ten clovek nadiktuje a ja za neho danu vec vybavim.