Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pronájeem bytu

Prosím o radu,syn je majitelem bytu,který jsme rekonstruovaly my rodiče.Od února 2015 byt pronajímáme s tím,že formou nájmu nám syn splácí vložené investice.Nájemní smlouva je sepsána tak,že peníze za nájem jsou zasílány nám a my platíme FO,opravy,revize,zbytek zůstává na splacení dluhu.Děkuji za brzskou odpověď.

Není mi to úplně jasné:

Jak můžete pronajímat byt, který Vám nepatří?
Co přesně stojí v nájemní smlouvě?

Pronajímatelem by měl být majitel – Váš syn, Vy jako nájemci byste mu měli
platit nájemné a syn/majitel by se měl postarat o poplatky spojené s bytem.

Jiná "nestandardní" ujednání byste podle mne neměli řešit v nájemní smlouvě.