Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zonky

Ahoj. Nechci dělat reklamu ale může být tento systém půjčování lepší než klasické banky? Samozřejmě, že zadarmo to nedělají a provize jsou ale spíš by mě to zajímalo z pozice investora. Jestli by teoreticky úroky mohli být větší než na účtu od Banky. Chápu, že celým projektem stojí Kellner = zloděj,lupič. Zajímá mě Váš názor

Tak ti nevím, mně docela přijde rozdíl mezi bankou (2%) a Bankerat (45%), jen tak jsem to prolítl - Řidič s doložitelným čistým příjmem 22.500 bez exekucí požaduje půjčit 10.000, půjčující (s nejvýhodnější nabídkou 40% p.a.) požaduje podepsat směnku s rozhodčí doložkou - je to vůbec legální? Tohle mi rozhodně normální nepřijde.
www.bankerat.cz
Takže bydlí u rodičů, náklady na bydlení do 3.000 a má pět půjček, což je podle něj asi málo - trhal bych jim občanky!