Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Práce v HM Tesco, co mohu čekat?

Ahoj, mohu se zeptat prosím na jednu otázku? 1.8 Nastupuji do Tesca. když jsem chtěl na plný úvazek řekli mi, že si mě vemou na 5měsíční brigádu a že když se osvědčím, prodlouží mi to. Jde oto, jestli mi můžou přikázat práci na pokladně, i když jsem se hlásil na pozici skladník. Všichni víme, jakou mají pokladní makačku a já zas tak rychlej nejsem a proto se toho i dost obávám. když tam jsem tedy teď brigádně, zůstanu u skladu, nebo když mi řeknou, ať jdu na kasu budu muset? Případně to projednat s manažérkou, aby mě tam nedávala? Děkuji mnohokrát.

Kdyby se tu našel někdo, kdo pracoval v HM Tesco na pozici skladník, můžete mi prosím sdělit výsi Vašeho příjmu? Abych věděl, kolik mám čekat, mě totiž nic neřekli. Děkuji mnohokrát

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Si myslím, že bys jim nejdříve musel podepsat nějakou hmotnou odpovědnost na obsah pokladny, jinak b…
hm 26.07.2013 08:17
hm
:?: Na jednej pokladni sa denne vystrieda niekolko ludi (brigadnici, ludia z blizkych oddeleni,...),…
blue5 26.07.2013 12:29
blue5
Shodou okolností jsem míval (než odešla do důchodu) jednu pokladní v rodině - dělala v Primě - Hyper…
Kurt 26.07.2013 13:55
Kurt
Dovolím si nesouhlasit, když nějaké peníze chybí, musí je pokladní uhradit ze svého, ale žádné vytýk…
ssimca 28.07.2013 19:39
ssimca
A která pokladní to manko uhradí, když se jich tam prý na té jedné pokladně střídá několik? nový
hm 03.08.2013 22:10
hm
tak se mi zeptali a sem jako doplnovac. no stejne odtamad odchazim. jednou si vas zavolaji pak ne a… poslední
1238 05.08.2013 12:26
1238

Shodou okolností jsem míval (než odešla do důchodu) jednu pokladní v rodině - dělala v Primě - Hypernově - Albertu (furt na stejném místě, jen názvy se měnily). Vím tedy, že má opravdu každá svoje "šufle" a to se přepočítává pokaždé, když jí končí směna. Musí sedět na +/- korunu - jak má málo, sepíše se to, dostane vytýkací dopis a příště může letět. Mít moc taky není výhra - vypadá to, že zákazníky okrádá (co na tom, že jí těch pár korun nechali lidé na dýškách).

Dovolím si nesouhlasit, když nějaké peníze chybí, musí je pokladní uhradit ze svého, ale žádné vytýkačky se nedávají. Leda by byl důkaz, že je krade úmyslně. Šufle se přepočítává i ráno při přebírání v trezoru a potom na konci směny. Pokud přebývá pár kaček, jde to do přebytků, pokud nadbývá nějak extra moc, počítá se trezor, bo kolikrát se nechtíc vydá větší dotace, než se zapíše.

tak se mi zeptali a sem jako doplnovac. no stejne odtamad odchazim. jednou si vas zavolaji pak ne a pak ste bez penez a samy nocni. Jdu jinam. Jinak ta baba volala kam chci jit tak jsem ji rekl vybalovat a ty kdo to nebrali tak sli na pokladnu a pumpu a rovnou na ne byla napsana smlouva ze na pumpu a pokladnu. Hlavne by tam nemohli dat nezaucenyho cloveka a pokladnich tam maj tri rite tak snad nebudou potrebovat neznaleho. Diky za zajem a ahoj

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru