Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Práce v HM Tesco, co mohu čekat?

Ahoj, mohu se zeptat prosím na jednu otázku? 1.8 Nastupuji do Tesca. když jsem chtěl na plný úvazek řekli mi, že si mě vemou na 5měsíční brigádu a že když se osvědčím, prodlouží mi to. Jde oto, jestli mi můžou přikázat práci na pokladně, i když jsem se hlásil na pozici skladník. Všichni víme, jakou mají pokladní makačku a já zas tak rychlej nejsem a proto se toho i dost obávám. když tam jsem tedy teď brigádně, zůstanu u skladu, nebo když mi řeknou, ať jdu na kasu budu muset? Případně to projednat s manažérkou, aby mě tam nedávala? Děkuji mnohokrát.

Kdyby se tu našel někdo, kdo pracoval v HM Tesco na pozici skladník, můžete mi prosím sdělit výsi Vašeho příjmu? Abych věděl, kolik mám čekat, mě totiž nic neřekli. Děkuji mnohokrát

tak se mi zeptali a sem jako doplnovac. no stejne odtamad odchazim. jednou si vas zavolaji pak ne a pak ste bez penez a samy nocni. Jdu jinam. Jinak ta baba volala kam chci jit tak jsem ji rekl vybalovat a ty kdo to nebrali tak sli na pokladnu a pumpu a rovnou na ne byla napsana smlouva ze na pumpu a pokladnu. Hlavne by tam nemohli dat nezaucenyho cloveka a pokladnich tam maj tri rite tak snad nebudou potrebovat neznaleho. Diky za zajem a ahoj