Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Partners, spořící účet

Nová Partners banka v ČR nabízí v této chvíli bezkonkurenční úrok 6.03% na Spořícím účtu,
pravděpodobně do 6/2024, i to je dobré, pak se uvidí.
všechno na pobočce proběhlo perfektně, vše je aktivní a funguje, už to využívám.
Všechno jde zmáknout přes appku, doporučuji si ji stáhnout a nainstalovat,
jen bacha na fotky občanky, měl by tam být vidět odlesk světla, dost pakárna mno.
Velmi vhodné je udělat si bankovní identitu, v nabídce appky je 9 bank,
není tam mBank a Creditas nějak neakceptují. U mně AirBank prošla OK.

Enjoy

To obecně není až takový problém, někde u samoobslužné pokladny udělat pět nákupů (či kolik) kartou, třeba po jednom rohlíku. Případně si přeposílat peníze z účtu na účet, pokud je potřeba i nějaký obrat. Konkrétní podmínky u Partners ale neznám; banka bez internetového bankovnictví, ale s nutností patlat vše v mobilu, mě vůbec neoslovuje.

Nejde o to, že by byl problém párkrát zaplatiti kartou. Málokdy mám za měsíc míň jak 5 plateb a to kartu příliš nepoužívám (mám přecejenom radši hotovost). To asi neni problém, navíc zřejmě hrozí jen snížení úroku na 3% (ne nějaké nesmyslné poplatky). Alternativou je platit měsíční paušál za balíček pro dva nebo pro rodinu (49 nebo 99 Kč/měs) nechápu vůbec jejich přínos oproti balíčku pro jednoho.
Ale právě aplikace místo internetového bankovnictví, to je dost hendikep (předpokládám, že taková aplikace nepůjde na PC ve virtualboxu). Asi jako v dávných dobrách u mBank nutnost vše vyřizovat přes mLinku, která navíc měla nějakou speciální sazbu (nebyl to normální telefonní tarif). No ale je spousta lidí, co si stahuje appky na každou blbost od veřejného záchodku po pohřební službu, takže o potenciální zákazníky neni nouze.

Já jsem si u nich účet založil a za mě zatím jako spokojenost. Během pár minut bylo hotovo včetně spořícího účtu. Kartu mám virtuální, každopádně okamžité platby šlapou a společně s úrokem je to pro mě aktuálně ono.