Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Partners, spořící účet

Nová Partners banka v ČR nabízí v této chvíli bezkonkurenční úrok 6.03% na Spořícím účtu,
pravděpodobně do 6/2024, i to je dobré, pak se uvidí.
všechno na pobočce proběhlo perfektně, vše je aktivní a funguje, už to využívám.
Všechno jde zmáknout přes appku, doporučuji si ji stáhnout a nainstalovat,
jen bacha na fotky občanky, měl by tam být vidět odlesk světla, dost pakárna mno.
Velmi vhodné je udělat si bankovní identitu, v nabídce appky je 9 bank,
není tam mBank a Creditas nějak neakceptují. U mně AirBank prošla OK.

Enjoy

Já jsem si u nich účet založil a za mě zatím jako spokojenost. Během pár minut bylo hotovo včetně spořícího účtu. Kartu mám virtuální, každopádně okamžité platby šlapou a společně s úrokem je to pro mě aktuálně ono.