Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budou příští rok dražší odpady (objednat kontejner na vyklízení sklepa ještě tento rok...?)

Dobrý den

Někdy "teď" (do konce roku nebo někdy v Lednu příštího roku (to preferuji)) bych chtěl objednat velkoobjemový kontejner (10m³) na velkoobjemový a smíšený domovní odpad - prostě vyklízím sklep a půdu rodinného domu a mám spoustu starého "bordelu" co potřebuju vyhodit, stará jízdní kola, starý nábytek, staré textilie, staré hračky atd. atd. Už jsem jeden kontejner tento rok objednával ale je toho tolik že budu muset objednávat ještě další. Je to objednáváno od technických služeb blízkého města. Je to následně uloženo na skládku (za což se platí samozřejmě).

Někde (už nevím kde) jsem snad četl něco o tom že od příštího roku (tedy od 1.1.2024 předpokládám) vzroste cena "odpadů"... Nevím teď které složky konkrétně (jestli za "Likvidaci odpadů" nebo za "Uložení na skládce" nebo něco jiného), prostě že vzroste celková cena za odpady... Je to pravda...? Neví o tom někde něco? (že snad některá z těch složek vzroste dvojnásobně)... Je to pravda, není...?

Kontejner bych totiž chtěl objednat až v novém roce... Nechce se mi teď před vánocemi se s tím ještě otravovat... Ale pokud má cena vzrůst, tak bych to radši objednal ještě letos (a "otravoval" se s tím radši teď za nižší cenu).

Má nebo nemá vzrůst cena...?

Děkuji

Odpověď na otázku

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny