Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako otvorit vlastnu vecierku

Zdravim, vedel by mi niekto kto sa vyzna poskytnut nejake informacie ohladom podnikania. Konkretne sa jedna o otvoreni maleho obchodiku (vecierka) na dedine. Peniaze mam aj priestor len vobec neviem ako zacat. Dakujem velmi pekne za akukolvek pomoc.

Nevím jak velká je to vesnice a zda už tam nějaký obchod je. Pokud není tak v Česku se na malé obchody na vesnici dají získat i nějaké dotace. Ještě bych to konzultoval se starostou. Na vesnicích pokud tam není "krčma" tak se k obchodu stahují místní pijáci a bývá s tím problém.