Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 dotazy, daně za rok 2022 a dvakrát podepsaný růžový papír v lednu rok 2023

Dobrý den. Mohl by mi prosím někdo poradit?
V minulém roce jsem měla uzavřenou od listopadu DPP u jedné pracovní agentury. Růžový papír jsem tam nikdy nepodepisovala a neměla jsem tam ani odpracovaný jeden pracovní den. Takže ani žádnou výplatu. Tuhle DPP jsem ukončovala v lednu tohoto roku. V prosinci jsem měla uzavřenou ještě DPP i pak ještě u jedné firmy. Tam jsem si vydělala do 10 tis kč. Růžový papír jsem taky nepodepisovala.
Danové přiznání za rok 2022 podepisovat nemusím? Pochopila jsem to správně?
Raději se ještě jednou ptám.

A pak se chci ještě optat na další věc, když omylem v jednom měsíci podepíši dva růžové papíry, tak co dělat? Bylo to ted v lednu. Nahlásila jsem to tomu druhému zaměstnavateli. (nevím jestli i tomu prvnímu) Ale nevím uplně jak to pořeší.
U toho prvního mám v lednu DPP a u toho druhého DPČ. Co se v takových věcech dělá pak? Slíbili mi z personálního, že se mi ozvou a dají vědět, ale radši si to chci pohlídat, kdyby zapomněli. Už je to přes týden a neozvali se právě.
Předem děkuji za info.

Danové přiznání za rok 2022 podepisovat nemusím?

Zaměstnanci daňové přiznání podávat nemusí, pokud nemají i jiné příjmy.

když omylem v jednom měsíci podepíši dva růžové papíry, tak co dělat?

Oznámit to jenomu ze zaměstnavatelů, ten by měl případně dopočítat daň, pokud by to bylo potřeba.