Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OLOVOXAS BANK - úvěr

Dobrý den, máte prosím někdo otevřený účet nebo lépe úvěr u francouzské banky Olovoxas bank?
Paní, co mi dluží peníze mi tvrdí, že musí zaplatit nějaký poplatek za převod ve výši 390 eur. Ten prý údajně uhradila a už několik dní čeká na ověřovací kód. Za mě blbost.
Máte prosím někdo reálné zkušenosti s touto bankou a ví, jak to v ní chodí?

Děkuji 😊

Řešení:

Aj vo Francúzsku sa platí €urami. Nič sa za nejaký "prevod" neplatí, žiadne "kódy" banka k tomuto neposkytuje.
Z toho vyplýva jedno - ak si niečo predal = rozlúč sa s peniazmi, žiadne nedostaneš, "pani" ťa jednoducho podviedla.
Veď i na ich stránke majú napísané "Bezplatný prevod" (Virement gratuit) - https://www.olovoxas-bk.online/

Dobry den. Ikde jsem nic nezaplatil tak ta udajna banka mi poslala prevodovy kod ktory po zadani spustilo transakci do 40% a pak chtej dalsi poplatek:-)ale penize neuvidime to je jasny,hlavne az by sa nasel nekdo dalsi tak bych sa rad obratil na PCR.