Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak založit účet u Trinity banky

Dotaz viz nadpis.

Co už jsem udělal:

Vlezl jsem sem:

https://app.trinitybank.cz/cs/sjednani-online?n=1

Kontaktní údaje - vyplněno
Další údaje - vyplněno
Korespondenční adresa - vyplněno
Ověřovací údaje - vyplněno
Předání dokladu - vyplněno, vložena občanka, kliknul jsem na NAHRÁT, občanka se nahrála a ukázalo mi to první obrazovku kontaktní údaje - prázdnou.

Dál už se nic neděje, žádné další info, co dělat, žádný email, který by mi přišel a řekl mi co dál, nic.

Telefon mají Po-Pá 8:30-17:00, takže pro mě momentálně bez šance tam zavolat. Asi založení účtu nedopadne, že? :-)

Myslím, že u nové MaxBanky, kde je výhodný spořící účet se 6%, půjde peníze vložit, ale nepůjde je vybrat.

Z webu Maxbanky to chápu tak, že používání bankovní aplikace je podmínkou. Aplikace ale nefunguje na rootnutých telefonech, tudíž abych kupoval nový telefon, tak to se mi tato MaxBanka a její spořící účet nevyplatí.

Takže myslim, že jsem s Trinity chybu neudělal.

Ano, vše bez podmínek. Do 20 melounů úrok 6.01.
Velmi výhodné je mít už NEO účet, pak to proběhne tryskem a daší den už přesouváš love.
Pokud NEO účet nemáš, domluv se s někým, kdo ho má ať ti pošle zvací link
a oba navíc dostanete 500 za 3 měsíce, pokud NEO nezrušíš. Prostě super.