Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup na eshopu na dobírku. Nechcou peníze.

Zdar. Manželka si objednala přes eshop na dobírku nějaké zboží. Dnes SMS že dovezou v době od do bez dobírky. Byl jsem doma, tak jsem to vyzvedl a platbu 1200Kč po mě nechtěli co se měla zaplatit. Je to chyba systému? Máme čekat nějaké další oznámení o zaplacení?
Stalo se vám něco podobného?
Díky za reakce.

Nesmysl, proc by se jim mel ozyvat?

Jako eshop, ktery ma v ucetnictvi takovy bordel, ze nezjisti, ze si za nejake zbozi nenechal zaplatit si zaslouzi zkrachovat co nejdrive!

Ozvat by se mel v prve rade eshop a navrhnout prijatelne reseni situace. Samozrejmosti je, ze zakaznik nebude predstirat, ze to zaplatit a penize zaplati dodatecne. Ale mic je ted jednoznacne na strane eshopu, ktery by se mel ozvat.

Ano, moralka, svedomi, to znamena, eshop udelal chybu, uvedomi si ji a kontaktuje zakaznika, ten zareaguje tim, ze o tom samozrejme vi a cekal, az mu eshop posle informaci, jak to teda zaplatit. Nasledne to zaplati a nebude treba nemoralne tvrdit, ze dal penize kuryrovi atp.
Takze ja s moralnim resenim situace urcite souhlasim a nerozumim tomu, co se ti nelibi. Jak jim to ma zaplatit, kdyz eshop neni schopen dodat potrebne platebni informace?