Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena stareho rodinneho domku

Zdravim chci se zeptat jestli je 670 000 kc za dum v zdounkach - 20min od Kromerize vela nebo malo? Zastavena plocha hlavniho domu je 270m2 plus je tam dalsi cihlova stavba 160m2 a pak dvur se vcelinem o vymere 700m2. Dum je starej neobyvanej a neudrzovanej, takze je spis na zbourani. Inzenirske site ma vsechny.

Dekuju

Pokud se jedná o cihlové stavby a není tam žádný jiný problém (sousedi, komunikace, záplavy atd.) tak bych do toho šel. Uvědom si, že v současné době se prodává chatka v zahrádkářské kolonii za 500 000,-Kč. Pokud budou cihly na vápennou maltu, tak je můžeš prodat a budeš mít zpět to co si do toho vrazil. Peníze nyní ztrácí rapidně rychle hodnotu.

No ja su prodavajici takze de mi spis o to jestli to neprodavam pod cenu, realitka nasla kupce na 725k takze realne asi dum ma hodnotu 800k, a neni vyhoda ta rozloha? 1000m2 plus inzenirske site i kdyz beru ze bouraci prace take neco stoji.
Ano jedna se o cihlovy dum

Podle mě je (dnes!) cena zbytečně podstřelená. Otázkou je, jak nutně/rychle potřebuješ prodat. Kdyby to bylo "tady u nás u Vídně", zaplatil bych ti ihned "na ruku" více, jen abych to dostal :)

Samozřejmě netuším podrobnosti, např. riziko záplav…
Netuším, jak široké je to místo "z ulice". Ale pokud by tam šly postavit dva baráky vedle sebe, u nás bys dostal 2 mio bez mrknutí oka.

jaký inzertní server to byl? protože kdybys měl v inzerátu RK nevolat, tak ti stejně někdo zavolá a řekne si o slevu. V popisu máš jasné sdělení, že je objekt spíš k demolici, pak řeš jen cenu zasíťovaného pozemku tj. klidně si dej inzerát s prodejem nespěcháš, začni od 900T a každý měsíc zlevníš o 100T to by byl pech, abys to do léta neprodal (i za tu korunu). ;-)

Že seš prodávající nebylo z dotazu poznat. Je těžké posuzovat takhle z dálky. Ale jak píše L-Core je cena podstřelená pokud tam není žádný jiný problém. Jde o to jak to bylo ty dva roky inzerováno. Nyní se spousta lidí snaží "uložit" peníze do nemovitostí a u nás se všechno už většinou řeší dražbou a nevím o tom, že by šla u něčeho cena dolu.