Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pôžička bez dokladovania

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať. Sú nejaké dôveryhodné banky ktoré ponúkajú pôžičku bez dokladovania príjmov?
Jedná sa o sumu okolo 8-10tisíc eur.
Totižto som krátkodobý živnostník takže nespĺňam podmienky a na TPP by som musel byť zamestnaný aspoň 6 mesiacov. Vopred ďakujem.

Pokud nepotřebuješ peníze v hotovosti na ruku, ale na nákup (auto, materiál, nářadí, etc.), jde to i na leasing. Banky v takovém případě bývají také přístupnější. Jde totiž vždy alespoň něčím ručit.

Pokiaľ chceš pôžičku - banka sa BUDE zaujímať, či budeš ju schopný splatitť. Teda buď budeš dokladovať príjem, alebo si vyžiadajú zábezpeku - napr. záložným právom.

BEZ OVEROVANIA ti akurát podajú nejaký papier!
Nebankovky sa nepýtajú, či si schopný, len podpíšeš a potom prídeš i o vlastné gate.