Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pôžička bez dokladovania

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať. Sú nejaké dôveryhodné banky ktoré ponúkajú pôžičku bez dokladovania príjmov?
Jedná sa o sumu okolo 8-10tisíc eur.
Totižto som krátkodobý živnostník takže nespĺňam podmienky a na TPP by som musel byť zamestnaný aspoň 6 mesiacov. Vopred ďakujem.

No ak nenájdem žiadnu banku ktorá mi umožní vziať pôžičku bez toho aniž by som musel dokladova môj príjem, tak budem nútený siahnuť po nejakej nebankovke.
Moc sa nevyznám okolo bánk a podobne, no myslím si že ak budem v čas splácať tak by nemusel byť problém ani pri nebankovke, alebo sa pletiem? To že to neskutočne preplatím mi nejak extra nevadí. Chcem doma rozbehnúť skromnejšie podnikanie, takže peniaze by sa mohli rýchlo vrátiť. Čo si o tom myslíte? Ďakujem.

Pokud je dobrý podnikatelský projekt a alespoň nějaké rozumné (z pohledu banky) ručení, snad nějakou banku najdeš. Co si myslím já, je jedno - od nebankovky bych si NIKDY nepůjčil… vlastně jsem si půjčil jen jednou, za komunistů u České státní spořitelny (de facto jediná banka pro občany), aby se komunisti nedivili, že stavím barák bez půjčky.

Pokud nepotřebuješ peníze v hotovosti na ruku, ale na nákup (auto, materiál, nářadí, etc.), jde to i na leasing. Banky v takovém případě bývají také přístupnější. Jde totiž vždy alespoň něčím ručit.

Pokiaľ chceš pôžičku - banka sa BUDE zaujímať, či budeš ju schopný splatitť. Teda buď budeš dokladovať príjem, alebo si vyžiadajú zábezpeku - napr. záložným právom.

BEZ OVEROVANIA ti akurát podajú nejaký papier!
Nebankovky sa nepýtajú, či si schopný, len podpíšeš a potom prídeš i o vlastné gate.