Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poptávka dodavatele

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, rád bych v budoucnu založil e-shop a poohlížím se po nápadech a teoretických dodavatelích, nechci žádnou Čínu nebo přeprodej z Aliexpresu, ale spíše kvalitní a poctivou řemeslnou práci ideálně ze zahraničí, ale jelikož se mi nedaří nic najít, chci se zeptat, existují nějaké stránky, které přímo slouží k nabídkám spoluprací a přeprodeji zboží ? Kam potencionání dodavatelé vkládají své nabídky ? Vím, že existují nejrůznější veletrhy které funguji podobně, ale v dnešní době to není ideální řešení.

A další otázka, já jakožto odebíratel, musím případně řešit nějakou dokumentaci při, nebo před převzetím zboží, nebo to vše spadá na prodejce a tudíž bude doručení zboží pro mě jako například z e-shopu ?

Omlouvám se za pro někoho banality, ale jsem absolutně nezasvěcen a byl bych moc rád za jakékoliv nápady. Díky, Dvořák

Já v ešopech nakupuji velmi výjimečně. Ale co mám zkušenosti docházím k názoru že u nás si ešop zřizuje skoro každý kdo má dvě dírky do nosu a umí skrz ně smrkat. A podle toho to někdy vypadá.
:-(:beer:

Už je to pár let co se tím nezabývám. Ale chodil jsem na školení co pořádala tahle firma
https://www.cczdata.cz/seminar.html
Pokud to ještě pořádají a ty nějaká absolvuješ, divil bych se, kdyby tě ten nápad nepřešel.