Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poptávka dodavatele

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, rád bych v budoucnu založil e-shop a poohlížím se po nápadech a teoretických dodavatelích, nechci žádnou Čínu nebo přeprodej z Aliexpresu, ale spíše kvalitní a poctivou řemeslnou práci ideálně ze zahraničí, ale jelikož se mi nedaří nic najít, chci se zeptat, existují nějaké stránky, které přímo slouží k nabídkám spoluprací a přeprodeji zboží ? Kam potencionání dodavatelé vkládají své nabídky ? Vím, že existují nejrůznější veletrhy které funguji podobně, ale v dnešní době to není ideální řešení.

A další otázka, já jakožto odebíratel, musím případně řešit nějakou dokumentaci při, nebo před převzetím zboží, nebo to vše spadá na prodejce a tudíž bude doručení zboží pro mě jako například z e-shopu ?

Omlouvám se za pro někoho banality, ale jsem absolutně nezasvěcen a byl bych moc rád za jakékoliv nápady. Díky, Dvořák

Kdyby bylo podnikání tak jednoduché budeme to dělat všichni. Jen podle otázek usuzuji, že si musíš dávat hodně pozor, abys neskočil někomu na lep, zaplatíš neprodejné krámy. Začni nějakou literaturou jak podnikat, potřebuješ příklady z podnikání, nejlépe ty, které přinesly učení z chyb, protože ty chyby pak nemusíš sám dělat (uděláš sám jiné) apod. Budeš podnikat budeš se muset starat o účetnictví, odvádět daně atd.

Já v ešopech nakupuji velmi výjimečně. Ale co mám zkušenosti docházím k názoru že u nás si ešop zřizuje skoro každý kdo má dvě dírky do nosu a umí skrz ně smrkat. A podle toho to někdy vypadá.
:-(:beer:

Už je to pár let co se tím nezabývám. Ale chodil jsem na školení co pořádala tahle firma
https://www.cczdata.cz/seminar.html
Pokud to ještě pořádají a ty nějaká absolvuješ, divil bych se, kdyby tě ten nápad nepřešel.