Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bankovní účet

Ahojky všem,
chtěla bych účet, kde dostanu dvě karty. 1- na moje jméno. 2- na jméno mého manžela a aby jsme měli stejná práva nakládat s účtem.
Za další bych chtěla, četla jsem o tom, že některé banky mohou poskytnout klíčenku, nálepku na mobil pro placení.
Funguje i něco, kde bych udělala dceři, ketrá chodí na první stupeň účet, abych jí tam mohla zaslat třeba 100 kč, nebo 200 kč a aby byl tento i můj účet provázaný?
Jde o to, že kdyby to dcera tratila, řekněme třeba klíčenku, aby dotyčný nálezce nemohl vybrat nic víc, jen to co tam bude, teřba ty 200 kč?

Koukni na Airbank, může být až 10 účtů za 10 Kč/měsíc (nebo jeden zadarmo), 2 karty + nálepky zdarma. Tedy pro dceru zvláštní účet a ten jí dobíjet. Přebytek peněz dát na spořící účet bez karty, na který se nikdo nedostane ani nikde nezjistí jeho číslo.