Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poslat penize na ucet anonymne ?

Ahoj všem chtěl bych poslat na jeden účet peníze anonymně. Vůbec netuším jak to udělat. Napadlo mě to poslat z paysafe karty ale z ní co jsem koukal na účet peníze poslat nejdou to funguje jen na e-shopy apod. Nemá někdo prosím nějaký nápad jak anonymně poslat peníze na účet ?

I kdyby to podvod byl, jak někdo zjistí skutečného odesilatele? Jedině snad kriminálka se svolením soudu může procházet kamerové záznamy z té pošty, pokud tam kamery budou. A až ho odhalí a dopadnou, tak mu příjemce částky přijede poděkovat.:-) A poštovní poukázka tuším není úřední listina.