Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poslat penize na ucet anonymne ?

Ahoj všem chtěl bych poslat na jeden účet peníze anonymně. Vůbec netuším jak to udělat. Napadlo mě to poslat z paysafe karty ale z ní co jsem koukal na účet peníze poslat nejdou to funguje jen na e-shopy apod. Nemá někdo prosím nějaký nápad jak anonymně poslat peníze na účet ?

I kdyby to podvod byl, jak někdo zjistí skutečného odesilatele? Jedině snad kriminálka se svolením soudu může procházet kamerové záznamy z té pošty, pokud tam kamery budou. A až ho odhalí a dopadnou, tak mu příjemce částky přijede poděkovat.:-) A poštovní poukázka tuším není úřední listina.

Napadlo mne, v naší spořitelně jsou dva bankomaty, pak je tam jeden platbomat, ze kterého lze platit složenky z mého účtu případně z mého účtu na cizí účet posílat platby (to asi nechceš, tam musíš strčit svou platební kartu a asi se zaregistruje, že je to platba z tvého konta) a pak je tam platbomat kam se strkají bankovky, s tím jsem zatím nic neplatil, tak nevím, jestli tě to taky neidentifikuje skrz tvou platební kartu.
Mne to pochopitelně nezajímá ale asi je důležité, jakou částku to chceš poslat.

Snad jedině složenkou typu A na poště. Jen to neni levné (co pamatuju, žačínal sazebník na 23 korunách, ale to už je dost dávno). Pro malé částky si nebudou totožnost ověřovat. Pokud by ale šlo o ekvivalent >=1000€ tak jsou povini totožnost ověřit, stejně jako když by měli podezření na terorizmus (a to mohou mít klidně při 5 korunách). Teroristi jsou totiž troškaři a perou peníze po troškách menších, než je průměrná mzda. Kdepak poslat 50 tisíc poste restante jako to bylo v té detektivce (série CL v knize případně na kolejích čeká vrah ve filmu).

Akorát že ten film jsem viděl dřív. Proto mě nebylo jasné, jak může být na té stovce vzoru 1961 série CL když byly číslované jako dnešní peníze (jen série mi přišly zmatené), tj. série měla jedno písmeno a 2 číslice a pak bylo 6 číslic. Až když jsem viděl knihu tak mi to bylo jasné, že šlo o starší stovku a ta měla sérii ze dvou písmen.