Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemoc a výplata

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat co by bylo lepší když půjdu narodit koncem ledna na cc4mesice. Leden až březen jsem placen na 60 procentech. Mohu jit take už marodit začátkem ledna . Co by bylo výhodnější na penize . Děkuji za odpověď nebo názory .

V podstatě je to prašť jak uhoď - výplatu (mzdu) posílá na účet zaměstnavatel v termín výplaty, nemocenskou pak příslušná Správa sociálního zabezpečení, ale (zpravidla) až v druhé půli následujícího měsíce… Ekonomicky "nejvýhodnější" je asi začít marodit od začátku měsíce…