Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Peníze na stravovací kartu

Zdravím, lidi rád by jsem Vás požádal o radu: U zamestnavatele jsem skončil 28.2.2019 ovšem za Leden a unor mi nedobil stravovací kartu, když jsem odcházel tak slíbil že ji dobije už je to 4 mesíce a stále nic - máte nejaké rady jak to riešit?...

To je samozřejmé. Z toho plyne, že by to měl tazateli vyplatit. Víme však, jak to chodí a občas je těžký z některých vyrazit i poslední výplatu, natož pak příspěvek na stravné. Ale nezbývá mu nic jinýho, než otravovat nadále bývalýho zaměstnavatele, nebo se na to vybodnout, pokud to není závratná částka (což asi není).

A neni to tak, že se v leden zúčtovává v únorové výplatě, té, která se vyplácí na účet v březnu, alespoň u nás to tak je, tak si dovedu představit, že kdybych byl ve výpovědní lhůtě, že mi tam kredit posílat nebude. Respektive u nás je to tak, že jdeme do mínusu, a na konci měsíce se to nuluje, z výplaty další měsíc se odečítá částka snížená o příspěvek zaměstnavatele (platí nám zhruba půlku oběda).

Ne určite to tak není, kdyby jo tak mi to i on řekl... Delá to neco kolem 140e približne - není to převratná částka ale jídlo na měsíc mi to zaplatí... :) Výplatu mi vždy vyplatil bezproblému aj "odstupné" tak nevím proč s tímhle delá taková problémy lebo vážne neverím že by byl taký neschopný za 4 mesíce to nezaplatit... V posledním případe mne napadlo jestli není možné to řešit cez nejaký úřad a podobne...