Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hromadný příjmový doklad.

Zdravím osazenstvo.
Jsem členem jednoho spolku a jednou ročně se platí členské známky a další poplatky. Protože správně by se měl každý příjem do pokladny ošetřit příjmovým dokladem a plátce by měl dostat potvrzení, vyvstává povinnost vypisovat na každou platbu doklad. Při počtu členů okolo 100 je to docela pakárna.
Existuje možnost, že bych vytisknul seznam členů s datem a u každého vyplnil částku a ten by podpisem stvrdil platbu ? Nazval bych to něco jako hromadný doklad, nebo podklad pro příjem do pokladny a na základě toho vypsal jeden celkový příjmový doklad pro pokladnu ?
Případně jak přesně by tento prvotní doklad měl vypadat a jak ho nazvat ?
Dále, lze jako potvrzení o platbě opět vytisknout lístky s výší platby, datem a číslem dokladu s podpisem pokladníka a vydávat je plátci bez toho, aby tam bylo jeho jméno ? To mne jen tak napadlo, v obchodě také nedostávám stvrzenku s mým jménem.
Děkuji předem za odpovědi, tohle je obor zcela mimo mojí působnost, tak se omlouvám za amatérské formulace :-)

Technicky by mohl být rozdíl mezi 2 věci:
-nějaký papír do hospodaření, abych věděl, od koho jsem mám peníze
-příjmový doklad jakožto potvrzení pro Plátce (opravdu tam žádný Podpis plátce potřeba není. Pouze identifikace. Někde učí komplet jméno, adresa, město.).

zajímalo by mě jak to prakticky realizovat - tu druhou možnost. Musí platit, že je to originál a kopie nebo to jde nějak ohnout? Přeci nebudu každému dávat Přijmový doklad, kde je seznam adres dalších 50 členů.
Co si matně vybavuji (ale chtěl bych to potvrdit), na a straně pro mě, stačí jako příloha příjového dokladu arch se seznamem lidí (a podpisů??)

Jiné částky nejsou problém. Plátce musí dostat papír s podpisem pokladníka. Plátce nemusí podepisovat nic.

Vystavit 50 členům jednou za rok doklad/potvrzení o zaplacení příspěvků by neměl být takový problém.
Chcete-li od svých členů peníze, vystavte jim doklady jednotlivě.
Platícímu dáváte originál. (Vy byste někomu dal peníze bez originálního potvrzení?)

Jak si představujete „ohnout“ povinnost?