Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PayPal - neúspešné pridanie bankového účtu

Dobrý deň, nedari sa mi pridať bankový účet do účtu PayPalu. Kreditku som už dávnejšie vpohode pridal ale účet pridať neide. Skúšal som to v novej aj starej verzii PayPalu, skúšal som aj vymazať medzery ale ani to nepomohlo, stále to isté. Tu je screen: mll5d3. IBAN je na 100% v správnom formáte.
Najprv som si myslel že je to chyba PayPalu pretože sa mi to nepodarilo pridať ani pred cca pol rokom ale dnes som to znova skúšal a stále to nieje funkčné. Može byť problém samotná banka? Banku mám mBank.

Skusil som kontaktovať a dostal som automatickú odpoveď podľa ktorej može byť dovodom fakt že som pred pár rokmi na tomto paypal učte mal pridanú banku ale kedže som dlhodobo nevyužíval paypal tak som to vymazal a podľa všetkeho sa dá pridať iba 1x

A když změníš banku, tak pak nemůžeš použít účet? To je nesmysl.
Prostě na ten mail odpověz - na podpoře se to bude eskalovat.
Uveď účet, který chceš přidat - všechny informace, které tam normálně zadáváš přes formulář a podpora ti tam účet přidá.

Na personal účtu je tuším povolen pouze jeden účet, takže je třeba nejdřív starý účet odebrat.
Některé tuzemské účty přidat přes formulář nejdou - měl jsem problém tuším s FIO, takže jsem to řešil přes podporu.

From: PayPal Customer Support
Questions About Bank Accounts VV44REXGE
15.02.19 at 20:01
Dear .........,

Thanks for your email. To help you as quickly as possible, were sending you some information about bank accounts:

A. How do I add my bank account?
B. How do I re-add my bank account?
C. How often can I add my bank account to a PayPal account?
D. How do I remove a bank from my PayPal account?

This email is an automated response, designed to try and answer your questions as quickly as possible. If you'd like more information, simply reply to this email with as many details about your situation as possible. Your query will be prioritised and we will get back to you as soon as we can.

Yours Sincerely,
PayPal

A. How do I add my bank account?

Here's how to add a bank account to your PayPal account:

Go to www.paypal.com and log in to your account.
Click Wallet near the top of the page.
Click Link a bank account.
Enter the sort code and account number, and then click Link Bank Account.

Poslal som znova dotaz tak počám dokým sa mi ozve PP podpora.
Ďakujem za rady snád to čo najskor vyriešia :) ale skôr nie kedže pred poslaním správy som bol upozornený že majú technickú odstávku ktorá bude trvať niekoľko dní...Neostava nič ine len čakať :)