Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fakturace na přelomu roku

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, naše paní účetní se mi snaží vnutit že faktury s DUZP za 31.12.2018 vystavené až v lednu, musí začínat novou číselnou řadou roku 2019 ? Nevidím v tom jeden jediný důvod, když byly vystaveny dne 11.1., za služby provedené v prosinci. Nákladově jdou do prosince 2018. Prosím o potvrzení, že faktury spadající do prosince 2018 výnosově, jsou správně očíslovány číselnou řadou roku 2018. Děkuji za odpověď E.Matoušková

Nech si pozrie pani uctovnicka ako fakturuju velki operatori napriklad...ich VS vobec nemaju v sebe signaturu roku, pretoze to je len interna zalezitost ich systemu.
V CR zije asi viacero kreativnych urtovnikov...napriklad ja si pravidelne objednavam sosovku z CR na firmu a samozrejme automaticky by mi mala byt fakturovana bez DPH. Bohuzial pani uctovnicka si uzmyslela, ze ja som koncovy zakaznik zaroven a tak narok na cenu bez DPH nemam a fakturuje mi uz roky cenu s DPH.
Parkrat som uz skusal vysvetlovat, ze jej to moze byt jedno, ale nepochodil som.