Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Servis 24 vyměněn za George

Dobrý den,

přešel jsem ze Servis 24 na George, ale nemůžu se v tom novém prostředí zorientovat. Potřebuji provést platbu, ale vůbec nevidím nikdo svůj účet. Hledal jsem nějakého průvodce v tomto prostředí na netu, ale nenašel jsem. Můžete mi prosím nějak poradit? Děkuji.

Bankovní identitu nepotřebuješ. Navíc pro x klientů to ani nejde, protože by se zrušil přístup na Servis24.
A ze Servis24 zatím převedli pouze klienty, kteří používali produkty, které jsou obsaženy v George.
Klienti, kteří používají třeba investiční účet, fondy apod. tak ti mají Servis24 stále k dispozici.
Osobně mi funguje George i Servis24, bez bankovní identity! Převod do George jsem potvrzoval elektronicky. A servis24 mi zruší, až bude umět George vše, co Servis24

No to je zvláštní. 20.11. jsem potřeboval zkontrolovat provedené transakce, ale Servis24 mi oznámil, že je nedostupný a musím přejít na George. Takže jsem provedl přihlášení do George a oznámilo mi to, že pokud ho chci používat, musím uzavřít smlouvu o bankovní identitě buď elektronicky nebo na pobočce. Takže jsem elektronicky uzavřel smlouvu o bankovní identitě a do George jsem se dostal. Teď jsem se zkusil přihlásit do Servis24 a oznámilo mi to, že jsem přešel do George, takže Servis24 nemám přístupný. Podotýkám, že mám investiční účet a mám ho v George dostupný. Tak nevím, jak je vaše informace aktuální.

ČS převedla klienty, kteří v Servis 24 nepoužívali nic, co neumí George.
Klienty, kteří používají třeba fondy od ČS převést nemohou (zatím), protože to George neumí.

Jakmile jsi přešel na bankovní identitu, tak se do Servis 24 už nedostaneš.
Investiční účet v George je, fondy vidíš, ale to je zatím vše. Správa fondů (prodej, nákup) ne. Proto mám zatím k dispozici Servis24 a George a nikdo mi nenutí bankovní identitu.