Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fundlift/GoFoundMe

Dobrý večer. Chtěl bych Vás poprosit o radu. Neznáte někdo podobné stránky, jakou jsou třeba GoFoundMe a Fundlift? na fundlift bych musel zadavat i rodne číslo a asi by mi i volali a to si nepřeju. Chtěl bych jednoduchou registraci. Díky :) jinak, jsem psychicky postižený a holt, nemám možnost si koupit třeba počítač a další pomůcky na studium IT. Věřím, že mi pomůžete něco takového, jakou jsou tyto stránky, ale podporující ČR, najít. Děkuji ještě jednou a přeji vše dobré.

Vezmu to trochu obecne.

1) pokud jsi opravdu psychicky postizeny tak ze potrebujes pomoc, proc se tak ostychas poslat "sponzorovi" svoje rodne cislo?
2) na studium IT fakt vlastni PC a dalsi pomucky nepotrebujes, staci normalne chodit do skoly, vse je volne k dispozici

Nehlede na to, ze i clovek co ma rekneme nejaky deficit je schopny si normalne vydelavat, je to jen o motivaci a chuti.
A neber to tak ze zlehcuju ze jsi postizeny, jen drobny poznatek :)

Pane Karle Vy mi přijdete jako chytrý a solidní člověk a taky trochu zvědavý tak ja Vám napíšu ještě něco. Mám na ty moje nemoci a handicapy invalidni duchod. par tisic měsičně. zhruba 6 řekněme. z toho 2 přispivam rodičum a zbydou mi zhruba 4. za ty 4 kupuju každý den než jdu do školy pečivo, salámy většinou. odpoledne nakupuju na oběd a vařím. plus raz za čas potřebuju koupit obuv a oblečeni atd. zbyde mi každý měsic par stovek nebo kolem tisícovky. ted jsem třeba kupoval remosku pro rodinu jakoby už na vanoce, zas mě to stalo skoro 3 tisice. a to mate pořad něco. takže mi zbyde docela malo peněz ale chci je nějak zhodnotit, naspořit. a hledam spoření kde je to pokud možno nejvice vynosne. snad už chapete

Takových, co žijí od výplaty k výplatě nebo od důchodu k důchodu taky pár znám. Pokud nějaké peníze přece jen zůstanou, zhodnotit se moc nedají, když jde nanejvýš o tisíce nebo desetitisíce a nechceš nezdravě riskovat, třeba účastí v nějakém letadlu. Vydržať, dodělat školu a začít vydělávat, moc jiných možností není.

a to je problém tam zadat jiné číslo? pokud je to jen ověřovací, tak stačí nějaké číslo z online služby ,která zveřejňuje přijaté sms? rodné číslo bych nedával, to je podle měj podvod - a nebo zadat náhodné