Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fundlift/GoFoundMe

Dobrý večer. Chtěl bych Vás poprosit o radu. Neznáte někdo podobné stránky, jakou jsou třeba GoFoundMe a Fundlift? na fundlift bych musel zadavat i rodne číslo a asi by mi i volali a to si nepřeju. Chtěl bych jednoduchou registraci. Díky :) jinak, jsem psychicky postižený a holt, nemám možnost si koupit třeba počítač a další pomůcky na studium IT. Věřím, že mi pomůžete něco takového, jakou jsou tyto stránky, ale podporující ČR, najít. Děkuji ještě jednou a přeji vše dobré.

a to je problém tam zadat jiné číslo? pokud je to jen ověřovací, tak stačí nějaké číslo z online služby ,která zveřejňuje přijaté sms? rodné číslo bych nedával, to je podle měj podvod - a nebo zadat náhodné