Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod USD z PayPal do CZK

Ahoj!
Máte prosím někdo tip, jak co nejvýhodněji uskutečnit převod USD z PayPal na účet v CZK? PayPal má celkem vysoké poplatky za převod a směnu (nejdříve přeposlat na jinou USD "peněženku", jestli taková je?) Jedná se o částku blízkou 1000 USD (časem spíše více).

Díky za odpovědi.

Problém je ten, že PayPal automaticky převádí na CZK podle země, ne podle typu účtu. Z PayPal helpu:

Thank you for contacting PayPal regarding turning off the automatic currency exchange when you withdraw to your bank account.

I understand from your message that you wish to turn the automatic currency exchange off when you withdraw funds to your bank account.

Unfortunately you are only able to withdraw funds in your local currency. Any funds withdrawn from your balance in another currency will be converted.