Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pôžička od nebankovky

Dobrý deň, vopred píšem, nechcem aby ste ma odsudzovali alebo niečo podobné, mám úver vo výške 10 000€ v slovenskej sporiteľni no posledné mesiace sa vyskytli v rodine dosť veľké problémy a snažil som sa pomôcť a financie nevychádzali ako mali a zameškal som poslednú splátku úveru v banke povedali že odklad je možný až další mesiac ak tak ale už mi z banky vyvolávajú a že míám skúsiť nejakú malú pôžičku od nebankovky aby som pokryl tú strátu ale neviem vôbec akú nebankovku skúsiť, stačí mi 300€ aby som to všetko pokryl ale nevyznám sa v tom vôbec.

Z důvodu napadení tématu reklamními agenty zamykám. (Kurt)

Tazko radit v takej situacii ale uver by sa mohol dat aj zmenit na iny uver trebars s nizsimi splatkami a dlhsie trvajuci (zmena zmluvy), apod, ak banka je slusna a pracovnik neni hajzel (ale mozu tam byt potom vyssie uroky apod), alebo tam proste chod a skus sa popytat ci ti na ucte nenastavia povolene precerpanie tych par stovak, apod. Rieseni moze byt plno, len tam treba ist do tej banky a popytat sa a necakat ze ti zavola nejaky blb.
Pripadne urcite vedia urobit aj odklad, ked tam pojdes a slusne sa popytas.