Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Era - Identifikační číslo pro přihlášení

Dobrý den,

nedávno jsem si na poště zakládat účet od Era. Nechal jsem si rovnou zařídit internetové bankovnictví. Dnes ráno mi přišla karta a ostatní doklady. Chci se poprvé přihlásit do internetového bankovnictví, ale potřebuji PIN jako heslo, který mám v papírech, a identifikační číslo jako jméno, které nemůžu nikde najít. Neví někdo kde bych ho měl hledat?

väčšinou PIN a prístupové heslo je odosielané osobitne ,nie spolu,aby sa to nedalo tak jednoducho spojiť a zneužiť,takže heslo možno prišlo už skôr s nejakými inými papiermi,alebo bude následovať s nejakým spozdením v ďalšej zásielke,ako už napísal Wikan,v prípade pochybností tam zavolaj/zamailuj,alebo navštív zriaďovacie miesto účtu osobne....

Mě zatím dnes právě přišel jen papír s informacemi, jaké nekalosti mohu s kartou provádět a menší papír, kde se píše, že níže uvedené informace mohu použít právě k přihlášení. Je tam PIN a HESLO. K přihlášení právě potřebuji PIN jako heslo a identifikační číslo, které tam není, jako jméno.
Ale dobře, díky, napíšu tam.

A na té poště při zakládání nedali žádnou smlouvu nebo potvrzení?Tam by to jméno účtu být mohlo.Určitě to neposílají dohromady s PINem.A není tam k vyplnění jen číslo účtu?
A na tu infolinku klidně zavolej,stejně Tě nějaká operátorka nezná,tak ať si případně myslí co chce.

Je pravda že ro identifikační číslo je strašná kravina, Ja mam Eru dlouho a nepoužívám mobilní aplikaci, protože bych musel zjišťovat svoje ID. Zaplatím něco na notebooku potřebuju Jméno a heslo. Chci zaplatit mobilem potřebuju ID a Pin... Where is the point?