Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konzultant RWE/TMOBILE/VODAFONE/O2/ČEZ ATD..

Dobrý den, mám dotaz, ohledně povolání, v mém současném povolaní jako dělník.. vydělávám přibližně 20000 čistého... ale dělam nepřetržitý provoz a je to docela časově náročné.. jsem vystudovaný graficky designer s maturitou a přijde mi ne blbé.. .ale chci prostě něco víc.. jsem celkem ambiciozní..
A ted se ptam, jestli si myslíte že bych byl schopen vydělat alespon podobné peníze pravě v těchto firmách jako "operátor" nastupní plat mají 17500 v hrubem..což je asi 15 tisíc, ale nabízíjí sebeohodnocení podle kterého jsme financování jako " premie" a jestli by se to díky nim vyšplhalo alespon na těch 20 000 , díky moc =)

No nevím,kdyby tam bylo přes 20 tisíc čistého každý měsíc,tak by tam asi chtěl dělat každý a nesháněli by další zájemce.Jde o to,jestli si oblbováním a přemlouváním stovek až tisíců cizích lidí dokážeš vydělat trvale na ty premie.Sice to můžeš zkusit,ale když toho necháš,asi se nebudeš moct už vrátit na svoji práci a budeš shánět něco dalšího.

Pokud pozice "konzultant" znamená lovec duší, tak se rozhodni, jestli na to máš žaludek. Kdysi mě jeden přemlouval na nějakou službu, kterou jsem nepotřeboval. Podařilo se mi z něj vytáhnout, že když se upíšu na dva roky, dostane za mně 700Kč.

Pokud uzavřeš dost smluv, tak si vyděláš. Obávám se, že žně mít nebudeš, trh je vcelku nasycen a už nebudeš ani tak uzavírat nový smlouvy, ale spíš přemlouvat ovečky, aby přešly do jinýho stáda. Cítíš se psychicky dost silnej na to, abys s tím po půl roce neseknul a nešel dělat zpět do fabriky, kde skončíš směnu a tradá domů s čistou hlavou?
Z dělníka ve výrobě chceš dělat dělníka v obchodě a jsi vystudovanej grafik. Pokud nezačneš dělat v oboru, je jedno, kde toho dělníka děláš.

Mimochodem - 17500Kč brutto je v čistým asi 14100Kč.

To je pravda,nedávno o tom bylo v televizi.Tam ukazovali jednoho,co tam dělá už rok,ostatní prý vydrží pár měsíců.A ten si taky chválil,jaký je dneska dobrý den,že ho zatím nikdo neposlal do pr****.Takže to asi není pro každého a ne každý si tam vydělá tolik,co slibujou.Nebo to za ty nervy nestojí.