
Práce z domu
Chtěla bych se Vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s prací na doma. Bez registračních poplatků, které nejsou vratné, bez podvodu atp. děkuji za Váš názor
Chtěla bych se Vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s prací na doma. Bez registračních poplatků, které nejsou vratné, bez podvodu atp. děkuji za Váš názor
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Jo, jestli ti to práce ve který jsi zaměstnaná umožňuje, tak to samozřejmě jde. Ale klikačky, obálky, ruleta apod. nesmysly fakt nefungujou
Obálky a skládání propisek máme v rodině odzkoušeno a funguje to, nejsou to závratné částky ale jako přivýdělek v nouzi je to dobré. Neplatíte žádné vstupní poplatky a upřímně ještě jsem se nesetkal s tím, že by mi něco takového jako manuální přivýdělek z domova zaměstnavatel neumožnil. Pokud myslíte konkurenční doložku a podobné papíry, tak ty se u mě vždy týkali jen profese (tzn že pokud neskládáte propisky jako hlavní pracovní poměr asi by neměl být problém dělat to jako přivýdělek) V případě zájmu vám zjistím (sobota,neděle) o jaké zaměstnavatele šlo.
Jde čistě jen o přivýdělek. Jsem živnostník, ale teď momentálně mám zlomenou nohu, tak potřebuju ten čas k něčemu využít, tak hledám něco v podobě přívýdělku na doma, jelikož se nemůžu pohybovat. Všude jsem četl, že plnění obálek letáky je všude za podvod, proto se ptám. Pokud by jste měl nějaké kontakty nebo přesně firmu, která není podvod, byl bych Vám moc vděčný za informaci.
Tak to by mne opravdu zajímalo…
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat opravdu to není podvod s obálky nebo s propiskami protože už jsme se koukala po nakych pracích na doma a hodně lidí psalo že to je podvod.
Tak jelikož an0nym ani neodpověděl už v roce 2016, těžko se k tomu vyjádří teď. Většina prací, kde se má něco platit předem nebo si nakupovat materiál za své, podvod ale bude.
Zdravím,
říkáte, že máte skládání průpisek odzkoušeno a že to funguje. Máte ještě kontakt pro materiál a odběr ? Děkuji předem za odpověď.
po skoro 7 letech to už asi neplatí.