Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Práce z domu

Chtěla bych se Vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s prací na doma. Bez registračních poplatků, které nejsou vratné, bez podvodu atp. děkuji za Váš názor

Předmět Autor Datum
Jo, jestli ti to práce ve který jsi zaměstnaná umožňuje, tak to samozřejmě jde. Ale klikačky, obálky…
icepower32 08.03.2016 23:29
icepower32
Obálky a skládání propisek máme v rodině odzkoušeno a funguje to, nejsou to závratné částky ale jako…
an0nym 09.03.2016 15:10
an0nym
Jde čistě jen o přivýdělek. Jsem živnostník, ale teď momentálně mám zlomenou nohu, tak potřebuju ten…
Niksa188 09.03.2016 16:32
Niksa188
Tak to by mne opravdu zajímalo… poslední
ivzez 22.03.2016 03:21
ivzez

Obálky a skládání propisek máme v rodině odzkoušeno a funguje to, nejsou to závratné částky ale jako přivýdělek v nouzi je to dobré. Neplatíte žádné vstupní poplatky a upřímně ještě jsem se nesetkal s tím, že by mi něco takového jako manuální přivýdělek z domova zaměstnavatel neumožnil. Pokud myslíte konkurenční doložku a podobné papíry, tak ty se u mě vždy týkali jen profese (tzn že pokud neskládáte propisky jako hlavní pracovní poměr asi by neměl být problém dělat to jako přivýdělek) V případě zájmu vám zjistím (sobota,neděle) o jaké zaměstnavatele šlo.

Jde čistě jen o přivýdělek. Jsem živnostník, ale teď momentálně mám zlomenou nohu, tak potřebuju ten čas k něčemu využít, tak hledám něco v podobě přívýdělku na doma, jelikož se nemůžu pohybovat. Všude jsem četl, že plnění obálek letáky je všude za podvod, proto se ptám. Pokud by jste měl nějaké kontakty nebo přesně firmu, která není podvod, byl bych Vám moc vděčný za informaci.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru