Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Profi FP - nabidka fin. Poradce

Zdravím,
Jeden starý známy pracuje ve společnosti Profi FP a nedávno me kontaktoval, jestli bych si nemel zajem pekne přivydělat. Prý je zde nehorázné spokojený, skvely kolektiv a především jsou "slušní", tedy zadne podvody ke klientům...
Chci se proto zeptat na vaše názory, zda mate s touhle firmou zkušenosti, pripadne jake mate názory na finanční poradce?
Pristi tyden ve středu mi sdělil, ze bych mohl dorazit na kurz, jako prace to zni zajimave, ale hodne jsem o těchto finančních poradcích slyšel a nejsme si jist, zda je to to prave...
Mockrát dekuji.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cac he:S86tlSICh6sJ:poradci-sobe.cz/diskutujeme/topic/ profi-fp-ovb-alfinanz+&cd=4&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

Skutečných finančních poradců pracující v zájmu klienta je v zemi minimum, protože obyčejní lidi nejsou ochotni jim naslouchat a ještě si je platit, a proto tu jsou supy - prodejci finančních produktů, kteří naslouchají a vnucují i nátlakem co lidi nepotřebují. Zcela běžný obraz těchto prodejců je, že vytěží své nejbližší okolí a po častých osobních konfliktech sami odpadnou, proto musí tyhle firmy neustále lanařit a zvát k sobě do klubu nové ovečky k ostříhání.