Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Profi FP - nabidka fin. Poradce

Zdravím,
Jeden starý známy pracuje ve společnosti Profi FP a nedávno me kontaktoval, jestli bych si nemel zajem pekne přivydělat. Prý je zde nehorázné spokojený, skvely kolektiv a především jsou "slušní", tedy zadne podvody ke klientům...
Chci se proto zeptat na vaše názory, zda mate s touhle firmou zkušenosti, pripadne jake mate názory na finanční poradce?
Pristi tyden ve středu mi sdělil, ze bych mohl dorazit na kurz, jako prace to zni zajimave, ale hodne jsem o těchto finančních poradcích slyšel a nejsme si jist, zda je to to prave...
Mockrát dekuji.

jestli bych si nemel zajem pekne přivydělat. Prý je zde nehorázné spokojený

Samozřejmě, že maže med kolem úst; neboť z každé duše, kterou on uloví, bude mít prospěch. Tyto firmy zaměstnají (nebo spíš prostřednictvím spolupráce, kdy má hejl ŽL) každého, kdo pojistí rodinu a všechny okolo.

Je nehorázné spokojený a bude určitě ještě víc,až sežene další ovečky a dostane za ně odměnu.Zkus mu říct,že bys měl zájem,pokud bude zajištěný stálý plat a nebudeš muset otravovat lidi v okolí,abys vydělal provizemi aspoň na projetý benzín.To ale asi u nich nepůjde.

Jo,taky se mi líbí ty spamové maily,kde někdo píše:Práce z domova.Vydělávám 100 000 Kč týdně a nestíhám,proto potřebuji pomoct.
nebo Mám tajný recept,jak zaručeně vyhrát ve sportce nebo v ruletě,ale vám ho prozradím.
Asi se jim to ale vyplatí,když občas nějaký trotl naletí a pošle jim mírný poplatek za radu,jak děsně zbohatnout.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cac he:S86tlSICh6sJ:poradci-sobe.cz/diskutujeme/topic/ profi-fp-ovb-alfinanz+&cd=4&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

Skutečných finančních poradců pracující v zájmu klienta je v zemi minimum, protože obyčejní lidi nejsou ochotni jim naslouchat a ještě si je platit, a proto tu jsou supy - prodejci finančních produktů, kteří naslouchají a vnucují i nátlakem co lidi nepotřebují. Zcela běžný obraz těchto prodejců je, že vytěží své nejbližší okolí a po častých osobních konfliktech sami odpadnou, proto musí tyhle firmy neustále lanařit a zvát k sobě do klubu nové ovečky k ostříhání.