Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Peníze od státu, rodičů

Mám dotaz. Když mě rodiče v 18 letech vyhodí z domova a budu přitom studovat, tak co nastane? Budou mi muset platit rodiče, protože studuji? Dá mi stát nějaké peníze? Jak zvládnu nějaký podnájem, jídlo, oblečení? Je pravděpodobné, že se toto stane, tak se informuji. Děkuji

Ja by som mozno zacal riesit to, preco je pravdepodobne, ze ta rodicia vyhodia z domu...ono to totizto nie je az take bezne vo svete.
Aj keby ti rodicia platili povinne vyzivovacie minimum a pripadne by ti stat dorovnaval nieco zo socialky aj tak zabudni na prenajom a nejake zivobytie bez dalsej prace popri skole. Proste z toho nevyzijes.