Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Banka

Nazdar potreboval by som poradit Ktora banka v cesku?...budem tam dost dlhy cas tak sa rozhliadam...ono doteraz som mal na SK tatra banku a som spokojny....Banku by som vyuzival...hlavne aby mala prehladny a schopny internet banking...a dalej platba kartou

Internetbanking od ČSOB mi přišel jako velmi nepřehledný.

Dobrý má Spořitelna i Komeční banka, i když KB má IMHO vyšší stupeň zabezpečení, je tam nutno mít na PC, nebo alespoň na flashdisku vygenerovaný bezpečnostní certifikát.
Obě banky mají i přehledný aplikace pro Android.

Jiný banky neznám, nemohu posoudit.

Má dost nepřehledný záložky, nesmyslně a nelogicky schované funkce pod špatnými názvy atd. nejednou jsem spolu s operátorkou, která k tomu má i návod, a přesto jsme oba s tím zápasili :-)

Jinak jasně, na odeslání platby a zkouknutí historie plateb to ujde, ale ty věci ostatní okolo? Škoda mluvit. Představa že u nich budu mít podnikatelskej, tak skončim v blázinci..

a vlastně i ten jejich cerftifikát, bez kterého se nedostaneš na účet? Dobrý když si člověk vzpomene, že zapomněl odeslat platbu a chtěl by si ji poslat od někoho z notebooku, mobilu, tabletu..

A to už to jejich bank. je v určité funknčni podobě, před 3-4 roky to byl prej slušnej porod..

Pokud budeš posílat z CZ (koruny) do SK (eura) peníze elektronicky tak tě bude zajímat kolik v bance stojí služba SEPA, kolik si vezmou za převod, mezi bankami mohou být výrazné cenové rozdíly. Snad už každá banka má v nabídce účet zdarma podmíněné splněním nějaké podmínky, často to je pravidelný měsíční příjem od určité hranice.

I vzhledem k propojeni na slovensko bych Ti doporucil FIO i kdyz ma take sve mouchy (me docela dost nasira zpozdeni strhnuti castky pri nekterych platbach kartou), ale ktera banka nejakou mouchu nema. A FIO mas zdarma. Je tu jeste nekolik relativne schopnych bank zdarma a internet banking je snad dneska taky uz samozrejmosti. Takze vubec nechapu, proc nejake bance platit, ale tak pokud rad delas janosika naruby, tak proc ne.