Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vývoj ceny, prudké stupanie ceny za posledné mesiace, kupovať alebo čakať?

dobtý den, chcem si kupiť dosť drahé sluchadlá za cenu 160€, všimol som si že ešte pred dvoma mesiacmi ich cena bola o 20€ nižšia, a ako tak pozeram všetká elektronika je odosť drahšía, odporučate mi počkať a kupiť to neskor ? pojde cena pravdepodobne dole alebo ešte vyššie? asi to ma súvis s kurzom eura,greckom a všetkým okolo toho moc sa ale nerozumiem do ekonomiky....

http://sluchadla.heureka.sk/audio-technica-ath-m50 x/ na spodnej časti stranky je GRAF ceny za posledne mesiace...

a ako tak pozeram všetká elektronika je odosť drahšía

To sa sice hovorí celkom bežne, ale ja tomu teda veľmi nerozumiem. Tento mesiac mám za sebou nákup drobnej elektroniky (žehlička, vysávač,...) celkovo za skoro 250€ a ceny mi prišli výborne (nielen podľa grafu Heureky).