Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojištění

Dobrý den. Včera se mi stalo, že mi vítr vysklil okno.. Stalo se to takhle: Otevřel sem si okno a za chvíli začal foukat dost silně vítr.. Vítr okno zavřel až tak, že se vysklilo.. Chtěl bych se zeptat jestli to má cenu řešit s pojišťovnou.. Na přírodní katastrofy mám pojištění.. Děkuji všem za pomoc. (Okno je střešní Velux dvouvrstvé.. Vysklila se jen první vrstva. Druhá nikoli.)

Bratrankovi minule pri odchode odo mna spadol mobil (odchadzal po 2 flasiach whiskey odo mna), nasiel ho sused, ale mal prasknuty displej.
Bolo pre mna zaujimave sa dozvediet, ze niektore poistovne taketo pripady riesia v ramci poistenia domacnosti. Bohuzial mam poistenu len nehnutelnost, nie domacnost, ale samozrejme taketo pripady sa daju nakamuflovat, kdekolvek.
Stale tvrdim to, ze pri poistovani vas nema zaujimat cena poistky, ale ako sa poistovna sprava pri likvidacii, kde byva obrovsky rozdiel pri plneni.