Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spotřeba vody

dobrý den zajímala by mě jaká je v paneláku asi průměrná spotřeba teplé vody 5-ti členné rodiny -denní koupel čtvrt vany,mytí nádobí-týdně mi to ukáže kol 2kubíku což se mě zdá moc při našem šetření-na družstvu mi řekli že si hodiny mohu nechat přeměřit za co zaplatím nemalou částku ale mohu věřit že je to prý v pořádku,ale 2kubíky skoro za nic týdně se mě zdá moc-děkuji za radu

Kamarad je ten, co rozuctovava vodu mezi najemniky a minuly mesic resil, ze kdyz secte vsechny podruzne vodomery tak mu to ukazuje mene nez to, co mu ukazuje hlavni fakturacni vodomer. Presnost tech malych meridel je silne orientacni. Chyba muze byt i 20 procent oproti skutecnosti (obvykle ukazuji mene). Pokud se Vam zda, ze mate velkou spotrebu, pak ji nejspise mate. Vodomer se spise zasekne, nez aby ukazoval vice. Pripadne muzete odecist vodomer nekolikrat v prubehu dne. Napriklad po usecich (koupani18-22, vsichni pryc 6-15, noc 22-6)
Overeni vodomeru nestoji zas tak moc. http://www.kapka-vodomery.cz/download/cenik/cenik_ kapka_aktualni.pdf