Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sázení

Dobrý den, Je možné sázením vydělávat peníze ? Je mi jasné že pořád je zde ten risk.Ale nadruhou stranu ? je mnoho společnosti jako sázení na jistotu která vám dává tipy na výsledky.
A ukazuje výsledky a měsíční výdělky, na jednu takovou jsem se podíval zde : dole je uvedeno 7 měsíců. http://www.sazejnajistotu.cz/tipy/1
Vzal jsem do ruky kalkulačku a už jsem jel: Spočítal jsem si čistý zisk 36 940. A teď mě napadlo kdybych nesázel 1000kč ale 10 000kč zisk bude *10 tedy = 367 400,-
Je to sázení za 7měsíců to znamená 367 400 : 7 = 52 771,- Měsíčně čistého zisku. jak je viděl poslední měsíc byl v mínusu a zde je vidět jasně to riziko ale pokud by člověk měl odvahu do toho jít není to zlatý důl ? :O Je mi jasné že toto už plno lidí napadlo proto mě zajímá nějaký názor, někoho jiného, který by mi to nejlépe vyvrátil.
Je jasné že jde je jasný počátečný kapitál. Ale jsou tu možnosti jedna začít pouze co tip to 10 kč nebo 50 kč aby nebyl až tak velký risk a pomalu krůček po krůčku zvyšovat sázky. A nebo mě napadá jedno velké riziko půjčku. Pokud bych si půjčil například 600 tisíc platil bych 10 tisíc měsíčně což se dá z dobrou prací utáhnout (jde pouze o špekulaci) a sázel a byl v plusu mám vyhráno. Půjčka by si na sebe sama vydělávala. Ale co když nevyjde několik měsíců zasebou ??? Stát se to muže ANO to je ten risk ale nedalo by se to lépe pokrýt například tím že jak příklad jsem uvedl sázej na jistotu ale takovýhle oragnizací je dalších XxX tak platit nějaký ten paušál u více tichto oranizací a které kdyby měli odlíšný tip tak se přidat na stranu ke které se příklání více lidí. Pořád berte v potaz že člověk chodí každý den do práce a k měsíčnímu zisku se přidá dalších XX tisíc.

Odpověď na otázku

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny