Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sázení

Dobrý den, Je možné sázením vydělávat peníze ? Je mi jasné že pořád je zde ten risk.Ale nadruhou stranu ? je mnoho společnosti jako sázení na jistotu která vám dává tipy na výsledky.
A ukazuje výsledky a měsíční výdělky, na jednu takovou jsem se podíval zde : dole je uvedeno 7 měsíců. 1
Vzal jsem do ruky kalkulačku a už jsem jel: Spočítal jsem si čistý zisk 36 940. A teď mě napadlo kdybych nesázel 1000kč ale 10 000kč zisk bude *10 tedy = 367 400,-
Je to sázení za 7měsíců to znamená 367 400 : 7 = 52 771,- Měsíčně čistého zisku. jak je viděl poslední měsíc byl v mínusu a zde je vidět jasně to riziko ale pokud by člověk měl odvahu do toho jít není to zlatý důl ? :O Je mi jasné že toto už plno lidí napadlo proto mě zajímá nějaký názor, někoho jiného, který by mi to nejlépe vyvrátil.
Je jasné že jde je jasný počátečný kapitál. Ale jsou tu možnosti jedna začít pouze co tip to 10 kč nebo 50 kč aby nebyl až tak velký risk a pomalu krůček po krůčku zvyšovat sázky. A nebo mě napadá jedno velké riziko půjčku. Pokud bych si půjčil například 600 tisíc platil bych 10 tisíc měsíčně což se dá z dobrou prací utáhnout (jde pouze o špekulaci) a sázel a byl v plusu mám vyhráno. Půjčka by si na sebe sama vydělávala. Ale co když nevyjde několik měsíců zasebou ??? Stát se to muže ANO to je ten risk ale nedalo by se to lépe pokrýt například tím že jak příklad jsem uvedl sázej na jistotu ale takovýhle oragnizací je dalších XxX tak platit nějaký ten paušál u více tichto oranizací a které kdyby měli odlíšný tip tak se přidat na stranu ke které se příklání více lidí. Pořád berte v potaz že člověk chodí každý den do práce a k měsíčnímu zisku se přidá dalších XX tisíc.

pekná utopi,ale teoria pravdepodobnosti nepustí,aby si 100%-ne vyhrával v pravidelných intervaloch,musel by si vsadiť v rovnakých intervaloch ako plánuješ vyhrávať cca 27000000 tiketov napr. v sazke/športke....takže jackpot by musel byť velmi,velmi vysoký,aby sa to oplatilo....

Prides mi ako rozumny clovek, ale nerozumiem tvojim zaverom.
To snad nemyslis vazne? Ty veris, ze nieco taketo funguje? Nie je ti podozrive, ze sa musis registrvoat a ze musis platit dopredu za viac ako pochybny system?
Ty veris statistike, ktoru si dopredu upravili, aby vyzerala vierohodne? Predsa nie je problem dat na prvu stranku 10 tipov, z ktorych akoze 8 vyslo. Ale uz tam nedat dalsiach 100 tipov, z ktorych 50% nevyslo.
Ten system nema logiku, je to obycajne vytahovanie prachov od blbcov, co idu za vidinou lahkeho zarobku.

Musel by jsi dělat něco jako bookmakera, ale jestli se to dá na černo to nevim, podléhal by jsi loterijnímu zákonu a části i obecnému právu.Musel by jsi mít svůj omezený známý okruh lidí.

Sám za sebe nemáš moc šanci, musel by jsi pro jistou výhru, výdělek vsadit na všechny výsledky(t.j 3x na jeden zápas/tip)

VždyŤ jeto jasný. Sázkový kanceláře vznikly jao společnosti, jejichž jediným úkolem je rozhazovat prachy mezi sázející. Prostě když se člověku nechce pracovat, půjčí si mega a pak jen žije z 50 tis čistého ze sázek. Tak nějak se to dá. Z toho pak můžeš jednoduše zacálovat cestu dvěma modelkám, co za tebou budou chtít přiject z Ruska a můžeš mít každý den trojku. Když teda nebudeš pořád vybírat ty vyhrané prachy a necháš si taky nějaký čas na odpočinek... :))

Je jasné že jde je jasný počátečný kapitál.

Pamatuj - čím větší máš počáteční kapitál, tím větší je pak ztráta.

... platit nějaký ten paušál u více tichto oranizací a které kdyby měli odlíšný tip tak se přidat na stranu ke které se příklání více lidí.

Kde bereš tu jistotu, že většina lidí se přiklání ke správnému tipu? Co když to vyjde zrovna naopak?

Pořád berte v potaz že člověk chodí každý den do práce a k měsíčnímu zisku se přidá dalších XX tisíc.

... anebo přijde ne o XX tisíc, ale XXX tisíc - protože když přijdeš o XX, řekneš si, že to musíš nahnat, tak začneš sázet ještě víc a ocitneš se v dlužní spirále ani nevíš jak...

Tyhle společnosti jsou založeny za jediným účelem - vytáhnout prachy z důvěřivých lidí, jako jsi třeba Ty.