Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sankce za nepřiznání příjmu

Dobrý den,

chci se zeptat, jaké hrozí sankce za nepřiznání příjmu při žádosti o příspěvek na bydlení ?
Nebo-li může úřad zpětně zjistit, že člověk pracoval na DPP a po té podniknout určité kroky ?
Děkuji za odpovědi.

dobry vecer, chtela bych se zeptat, kde je moznost nahlasit skutecnost, ze jedna osoba, ktera ma pozastaveny zivnostak, pracuje normalne na smlouvu v praci, ale privydelava si nacerno kosmetickou cinnosti doma (ale nikdy nemela takovouto zivnost otevrenou - ma ji na
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Ostatní poskytování úvěrů j. n.,
nepriznava svuj prijem a uz vubec neodvadi dan z toho prijmu. Je moznost to nekde nahlasit?
dekuji za odpoved